Skocz do zawartości

fotele skórzane w forku MY02 - naprawa


dominikd

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

w zakupionym przeze mnie forku, ktory ma identyczna tapicerke pseudo-skorzana jak ten ze zdjecia:

8kwj.jpgjest rowniez podobnie przetarty fotel kierowcy :(

chcialbym to zrobic, ale jak na zlosc, wszedzie widze tylko forki ze skorka jak w s-turbo, czyli inne przeszycia i nie wiem, czy rowniez nie inny odcien szarego.

chcialem kupic fotel z anglika jako "dawce" i oddac do tapicera. a moze jesli kolor szarego jest ten sam, to kupic np tylna kanape, zeby materialu bylo wiecej?

moze ktos przerabial temat reanimacji fotela, albo moze dac namiar na dobrego tapicera w warszawie?

z gory dzieki za informacje.

pzdr,

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... albo moze dac namiar na dobrego tapicera w warszawie?

z gory dzieki za informacje.

 

U mnie na Zaciszu jest tapicer, z ktorego uslug korzystalem i polecam z czystym sumieniem. Zaklad ma na ulicy Karminowej... Jak pojde pozniej z dzieciakami na spacer to moge spisac jego numer telefonu... Co do reanimacji fotela to ja bym poszedl w kierunku obszycia foteli i kanapy nowa skora... Bedzie kosztowalo wiecej ale efekt koncowy to wynagrodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również znam bardzo dobrego fachowca od tapicerek skórzanych. Miasto Garwolin (60km od warszawy ale naprawdę godny polecenia)

...Obszyje Ci na nowo fotel skórką, będzie jak oryginał i nie weźmie więcej niż 450zł. Może też wstawić np. te fragmenty które są uszkodzone.

Jak coś mogę dać nr. tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie kogoś polecić do naprawy mechanizmu fotela (sterowany elektrycznie).

Coś mi chyba tam pękło lub się rozłączyło i podnosi siedzisko  tylko z jednej strony (dupsko za ciężkie ;) ).

Jeśli problem z reklamą, to może być na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...