Skocz do zawartości

29.03 - najbliższa sobota - Tor "Kielce"


Pancin

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za miło spędzony dzień na torze. Wszystko zagrało idealnie, na czele z pogodą. :) Mam nadzieję, że wszyscy się wyjeździli na maksa i szczęśliwie wrócili do domów.

Poniżej wklejam linki do czasów z obu prób.

Kwapcio działaj z materiałem foto/video. :)

1.pdf

2.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc_2781.jpg

 

 

 

 

dsc_2840.jpg

 

 

 

 

 

slini4qb.gif

 

Macałem i oglądałem.Mega sprzęt.Zmiana biegów łopatkami przy kierownicy ( podobno ponad 20 tyś euro za skrzynie).Zapindala niesamowicie.Auto do sprzedania:)

Edytowane przez damianbyczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poważnie oryginał WRC ? Czy sobie wczorajsze jaja robicie ?

 

Beben , przestań chyba nie wierzysz w takie rzeczy ? :) poza tym jak robisz coupete sobie to powinieneś wiedzieć przynajmniej że po pierwsze WRC nie miało takiego wlewu paliwa pod klapką  <_< a po drugie WRC miało dużo więcej wycięte w nadkolach niż ten . Koło wurca to nawet nie stało , już mój bardziej mógłby robić za wurca :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To poważnie oryginał WRC ? Czy sobie wczorajsze jaja robicie ?

Beben , przestań chyba nie wierzysz w takie rzeczy ? :) poza tym jak robisz coupete sobie to powinieneś wiedzieć przynajmniej że po pierwsze WRC nie miało takiego wlewu paliwa pod klapką <_< a po drugie WRC miało dużo więcej wycięte w nadkolach niż ten . Koło wurca to nawet nie stało , już mój bardziej mógłby robić za wurca :)

Powiem ci ze ja to wizualnie to jestem mało biegły w szczegółach poszegolnych ewolucji. U mnie bedzie pomieszanie z poplątaniem, nie mialem ambicji w budowaniu repliki z zewnątrz, o homolagacji jako bazy nie wspominając. Napisane ze po modach to po kilkunastu latach od wyprodukowania mogło sie sporo zmienić, bo czesci oryginalne są lekko mówiąc w zabójczych cenach :)

 

530 to musi troszkę latać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...