Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

thanks.jpg

 

W Finlandii tanieje ser,w Polsce zdaje się łosoś nie mówiąc o jabłkach czy pomidorach.Z konsumenckiego punktu widzenia można by się cieszyć ;)


z16505094Q,Wierzcholek-iglicy-jednego-z-

 

Fajna akcja w Moskwie.

Wyobraźcie sobie,że "sprawcy" grozi kara od 7 lat :( Podobno specjalnie dla tego przypadku zmieniono nagle kwalifikację czynu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę.

Putin postanowił że pomoc jest konieczna i koniec.Nie ważne że nikt ich tam nie chce.

 

Jest fajna Nowa piosenka malenczuka ale ni jak nie mogę jej w sieci znaleźć, coś tak-Rosjanie Rosjanie co żeście zrobili.......czy coś w tym stylu.Już wzbudza kontrowersje a mnie się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Eeee,nie tak znowu głupio powiedział,nastawiłem się na gruby kretynizm a tu opinia w miarę wyważona

Opinia może i wyważone, tylko po co ruskie media nią nakręcać? 

 

 

 

Myślę,że to za słabe na propagandę w ruskiej TV.

Powinno być tak:

Polski rolnik klęczy i żebrze do Putina o zniesienie embarga  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki.

Coś mi się zdaje,że wizyta Angeli całkiem owocna dla Ukrainy.

Kasa na początek,nowy "plan Marshalla" dla Ukrainy,wspólne kontrole wschodnich granic,a z drugiej strony ciągle rosnąca tożsamość narodowa ukraińców.

Dziś dzień flagi

 

80fb91c0a85e72baa378285baa04ba85.jpg

 

 

 

 

 

Czytałem jakieś wiadomości o tym,że ciężarówki z rosyjską "pomocą" wywożą specjalistyczny sprzęt z fabryk zbrojeniowych,czyżby putin zdawał sobie sprawę z przegranej i zbierał manatki?

 

 

Myślę też,że Europa zaczęła grać spójnie i "cwano".

Polska jako kraj z którym putin się nie liczy siedzi cicho,Angela-dobry policjant z jednej strony uspokoi ,że w Europie wschodniej nie będzie baz NATO a z drubiej mówi w Kijowie,że będą wspólne patrole i przywozi kasę i program.

Cameron-oczywiście zły policjant,czyli ostrzejsze stanowisko.

Francja-bez komentarza i mojego pomysłu na jakąkolwiek rolę w tej sytuacji.

Jak dla mnie to wygląda na zorganizowaną i spójną grę Unii.Nie na darmo Tusk i Sikorski siedzą cich.

Fajnie to jak dla mnie wygląda,no ale ja optymistą od urodzenia jestem ;)

 

Pegi,ajeśli chodzi o polskich kretynów to tutaj masz najlepszy przykład,(warto zobaczyć do końca jak ten Ukrainiec usadził "naszych" "patriotów" :biglol:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm: )

Czasem żal dupę ściska patrząc na rodaków :facepalm:

 

Mam nadzieją ,że dla modów nie będzie to zbyt brutalne a ilość początkowych bluzgów będzie dla większości do wytrzymania.

W razie czego proszę nie dawać mi od razu paska,bo musiałem pokazać tych debili :facepalm:  :biglol:  :cry:  :toobad:  :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czytałem jakieś wiadomości o tym,że ciężarówki z rosyjską "pomocą" wywożą specjalistyczny sprzęt z fabryk zbrojeniowych,czyżby putin zdawał sobie sprawę z przegranej i zbierał manatki?

Myślę, że wywozi ten sprzęt, który jest mu potrzebny  do produkcji zbrojeniowej, którą Ukraina przestała dostarczać do Rosji. I po to był cały konwój. Sił brak nawet, żeby komentować i określać bezczelność ruskich i próby robienia z wszystkich debili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czytałem jakieś wiadomości o tym,że ciężarówki z rosyjską "pomocą" wywożą specjalistyczny sprzęt z fabryk zbrojeniowych,czyżby putin zdawał sobie sprawę z przegranej i zbierał manatki?

Myślę, że wywozi ten sprzęt, który jest mu potrzebny  do produkcji zbrojeniowej, którą Ukraina przestała dostarczać do Rosji. I po to był cały konwój. Sił brak nawet, żeby komentować i określać bezczelność ruskich i próby robienia z wszystkich debili. 

 

 

I ponawiam moje zastanowienie:jak długo jeszcze sami Rosjanie będą się oszukiwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Albo nagle zabraknie odbiorców dla Twojej produkcji...

Albo i nie tak nagle ;)

Bo co chwila jak Rosja ma z nami trudny politycznie moment to służba sanitarna wstrzymuje import różnych produktów spożywczych z Polski.  

 

 

Ale mam wrażenie że Premo-wi chodziło o mój job? :huh: czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu ciagle dziwi sie i pyta kiedy ruskie przestaną wierzyć i popierać Putina. Kiedy przestaną dawać sie oszukiwać? Nie przestaną.

 

Wydaje mi sie, że jak bedzie źle to szybciej wkarwią sie Europejczycy i uznają wtedy, że polityka wobec Rosji była zła. Wtedy europejczycy przestaną sie dawać oszukiwać :);)

Nie Stachu nie miałem na myśli ciebie, tylko producentów np jabłek ;)

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...