Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko prawda, co napisałeś - do momentu, gdy bardziej, niż kolejnej kadencji Wesołego Bronka, boimy się/nie chcemy chcemy kolejnej kadencji Jarosław Polskezbaw :)

Czy bardziej... Jeszcze nie poruszyliśmy tu doniesień Pana Sumlinskiego, oraz spekulacji na temat aneksu do raportu o WSI, o współpracy Bronka z fundacją Pro Civili oraz o ogromnych kwotach wypływających na wschód do Rosji... ;)

 

I ty Stachu chcesz dalej sponsorować Putina? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

jeśli nie chcemy kolejnej kadencji Wesołego Bronka, a następnie partii "PO to, by żyło się lepiej (kolesiom)" wraz partią "Pilnujcie Stołków Ludowcy", NIE MA innej konstytucyjnej możliwości, niż głosowanie na Pana Dudę i na PiS

Jakoś tak przypomniała mi się pewna przypowiastka:

 

Otóz szedł sobie turysta i zobaczył śpiącego w polu pod brzozą bezdomnego.

Podszedł i zobaczył, że  derka, którą biedak był przykryty aż roi się od różnego robactwa - pchły, wszy i takie tam.

Wziął więc derkę i dokladnie ją wytrzepał.

Gdy ponownie przykrywal bezdomnego zauważył, że ten już nie śpi, lecz go obserwuje.

Powiedział więc:

- Człowieku, chociaż byś podziękował ! 

- A za co ?

- Za wytrzepanie derki ! Strząsnąłem wszystkie te pasożyty !

- I to niby ma być powód do wdzięczności ? Te już były nażarte, teraz przyjdą inne, głodne ...


 

 

głosuję na Kukiza, bo lubię Piersi

 

Hmmm, z takim stwierdzeniem to albo do Estetów, albo głosować na panią Ogórek  :biglol:

 

Pozdrowienia

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W pierwszej głosuję na Kukiza, bo lubię Piersi, a poza tym ma chłop recht w tym co mówi.

a co On takiego mowi ?

bo ja sobie jego obraz zbudowalem jedynie na podstawie wpisow z fb

 

A Ty całuj mnie!

O, Hela, straciłaś przyjaciela...

Kocham Cię, miłości daj mi znak

 

i inne :D;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Ty całuj mnie!

O, Hela, straciłaś przyjaciela...

Kocham Cię, miłości daj mi znak

 

 

EEEeee tam. To nie Hela straciła przyjaciela, ale Ela i nie był nim Kukiz :facepalm: 

 

Poza tym facet interesuje się motoryzacją:

 

no prorgam ma obszerny,

nic dziwnego, ze na 2 godzinnych spotkaniach z wyboracami przez 1,5 robi sobie zdjecia z wyboracami i rozdaje autografy

 

Bystry facet jesteś. W ciągu 2 min. przeczytałeś wszystkie podlinkowane artykuły  :question:

 

:biglol:  :biglol:  :biglol:

ciekawe ilu minut będziesz potrzebował, by wysłuchać tego wywiadu? 2? 3?

 

https://www.youtube.com/watch?t=75&v=e61VUQzeqQo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeśli nie chcemy kolejnej kadencji Wesołego Bronka, a następnie partii "PO to, by żyło się lepiej (kolesiom)" wraz partią "Pilnujcie Stołków Ludowcy", NIE MA innej konstytucyjnej możliwości, niż głosowanie na Pana Dudę i na PiS

 

Jakoś tak przypomniała mi się pewna przypowiastka:

 

Otóz szedł sobie turysta i zobaczył śpiącego w polu pod brzozą bezdomnego.

Podszedł i zobaczył, że  derka, którą biedak był przykryty aż roi się od różnego robactwa - pchły, wszy i takie tam.

Wziął więc derkę i dokladnie ją wytrzepał.

Gdy ponownie przykrywal bezdomnego zauważył, że ten już nie śpi, lecz go obserwuje.

Powiedział więc:

- Człowieku, chociaż byś podziękował ! 

- A za co ?

- Za wytrzepanie derki ! Strząsnąłem wszystkie te pasożyty !

- I to niby ma być powód do wdzięczności ? Te już były nażarte, teraz przyjdą inne, głodne ...

głosuję na Kukiza, bo lubię Piersi

 

 

Hmmm, z takim stwierdzeniem to albo do Estetów, albo głosować na panią Ogórek  :biglol:

 

Pozdrowienia

Nici z pani Ogórek, bo to raczej deska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hmmm, z takim stwierdzeniem to albo do Estetów, albo głosować na panią Ogórek 

 

A Fe!!! Jedno Dyrekcji w głowie!!!

 

 

 

 

a co On takiego mowi ?

 

Przede wszystkim wprowadzenie JOW. Co do reszty, to z powodu pobytu na obczyźnie nie jestem na bieżąco z jego tematem.

 

 

Co do muzyki:

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeśli nie chcemy kolejnej kadencji Wesołego Bronka, a następnie partii "PO to, by żyło się lepiej (kolesiom)" wraz partią "Pilnujcie Stołków Ludowcy", NIE MA innej konstytucyjnej możliwości, niż głosowanie na Pana Dudę i na PiS

Jakoś tak przypomniała mi się pewna przypowiastka:

 

Otóz szedł sobie turysta i zobaczył śpiącego w polu pod brzozą bezdomnego.

Podszedł i zobaczył, że  derka, którą biedak był przykryty aż roi się od różnego robactwa - pchły, wszy i takie tam.

Wziął więc derkę i dokladnie ją wytrzepał.

Gdy ponownie przykrywal bezdomnego zauważył, że ten już nie śpi, lecz go obserwuje.

Powiedział więc:

- Człowieku, chociaż byś podziękował ! 

- A za co ?

- Za wytrzepanie derki ! Strząsnąłem wszystkie te pasożyty !

- I to niby ma być powód do wdzięczności ? Te już były nażarte, teraz przyjdą inne, głodne ...

 

 

głosuję na Kukiza, bo lubię Piersi

 

Hmmm, z takim stwierdzeniem to albo do Estetów, albo głosować na panią Ogórek  :biglol:

 

Pozdrowienia

 

 

Szanowna Dyrekcja uważa, że obecne pasożyty już się nażarły? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do reszty, to z powodu pobytu na obczyźnie nie jestem na bieżąco z jego tematem

To jest też ciekawe zagadnienie. Na przykład ludzie, którzy od 20 lat mieszkają dajmy na to w Stanach i tyle samo nie byli w Polsce, a potem wybierają nam prezydenta. Ma to sens?

 

I co do zagranicy oraz tytułowej Ukrainy, to ja obserwuję takie nasze typowe ze skrajności w skrajność - najpierw ich nienawidzimy i mamy się za lepszych, potem kochamy i wszyscy musimy bronić braci, nawet za cenę wojny i swojej wolności, by zaraz znowu nienawidzić, bo robią rzeczy jak ostatnio z upa.

A prawda jak zwykle po srodku? Czy jeszcze gdzieś indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jest też ciekawe zagadnienie. Na przykład ludzie, którzy od 20 lat mieszkają dajmy na to w Stanach i tyle samo nie byli w Polsce, a potem wybierają nam prezydenta. Ma to sens?

 

Ja mieszkam w Polsce, a w Niemcach tylko pracuję. To tak gwoli sprostowania.

Poza tym jeśli ktoś posiada polskie obywatelstwo, to niby dlaczego ma być pozbawiony głosu? Wiem, że boli Ameryka, bo tam WSIogun nawet sztycha nie weźmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię Markus konkretnie o Tobie.

A dlaczego miałby nie głosować? Hmmm, np. dlatego, że nie ma pojęcia, co się dzieje w kraju, jak się żyje itd.

Sam podałeś swój przykład, że nie bardzo jesteś na bieżąco, a przeciez tylko pracujesz w Reichu.

 

Żeby było jasne, nie mówię o ludziach, którzy wyjechali na 5 lat na kontrakt. Mowię o osobach będących na stałe w innym kraju. Nie wiem, może się mylę, wtedy poprawcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przede wszystkim wprowadzenie JOW. Co do reszty, to z powodu pobytu na obczyźnie nie jestem na bieżąco z jego tematem.

ja bym zamienil "przede wszystkim" na "tylko", plus jakies tam popilizmy jak obywatel pracodawca polityka itp

 

 

 

Osobiście nie jestem za legalizacją prostytucji. Jestem za zwalczaniem wszelkiej patologii związanych z prostytucją i surowych kar za przestępstwa z nią związane, takie jak handel żywym towarem, zmuszanie do prostytucji, ściąganie haraczy, przemoc, itd.

jest to patologia, ale obecne prawo ta patologie utrzymuje, wiec albo nalezaloby tego procederu calkowicie zabronic albo zalegalizowac, opodatkowac itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do reszty, to z powodu pobytu na obczyźnie nie jestem na bieżąco z jego tematem

To jest też ciekawe zagadnienie. Na przykład ludzie, którzy od 20 lat mieszkają dajmy na to w Stanach i tyle samo nie byli w Polsce, a potem wybierają nam prezydenta. Ma to sens?

 

 

 

Nie ma.

O,Duda mówi o Smoleńsku.Jednak zamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W pierwszej głosuję na Kukiza, bo lubię Piersi, a poza tym ma chłop recht w tym co mówi.

a co On takiego mowi ?

bo ja sobie jego obraz zbudowalem jedynie na podstawie wpisow z fb

 

A Ty całuj mnie!

O, Hela, straciłaś przyjaciela...

Kocham Cię, miłości daj mi znak

 

i inne :D;)

 

 

 

;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeśli nie chcemy kolejnej kadencji Wesołego Bronka, a następnie partii "PO to, by żyło się lepiej (kolesiom)" wraz partią "Pilnujcie Stołków Ludowcy", NIE MA innej konstytucyjnej możliwości, niż głosowanie na Pana Dudę i na PiS

Jakoś tak przypomniała mi się pewna przypowiastka:

 

Otóz szedł sobie turysta i zobaczył śpiącego w polu pod brzozą bezdomnego.

Podszedł i zobaczył, że  derka, którą biedak był przykryty aż roi się od różnego robactwa - pchły, wszy i takie tam.

Wziął więc derkę i dokladnie ją wytrzepał.

Gdy ponownie przykrywal bezdomnego zauważył, że ten już nie śpi, lecz go obserwuje.

Powiedział więc:

- Człowieku, chociaż byś podziękował ! 

- A za co ?

- Za wytrzepanie derki ! Strząsnąłem wszystkie te pasożyty !

- I to niby ma być powód do wdzięczności ? Te już były nażarte, teraz przyjdą inne, głodne ...

 

 

Ogólnie do rozmowy i żeby pogodzić nas wszystkich (jak mityczny Superb Madoxa ;) ), pasowałoby też stare, ale jare :)

 

Rozmowa kwalifikacyjna na kierunek: nauki polityczne.

Profesor rozmawia z kandydatką.

- Co pani wiadomo na temat programu ekonomicznego dla Polski, realizowanego przez Premiera Tuska?

Dziewczyna milczy.

- No to co pani wie o polityce społecznej rzadu Jaroslawa Kaczyńskiego?

Dziewczyna milczy.

- A wie pani chociaż, kto to jest Kaczyński? Słyszała pani, że miał brata bliźniaka?

Dziewczyna milczy....

- A skąd pani pochodzi?

- Z Bieszczad, panie profesorze.

Profesor podszedł do okna, wygląda na ulice, chwilę się zastanawia i mówi do siebie:

- Kurde, a może by tak to wszystko pi…….ć i wyjechać w Bieszczady…?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...