Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Premo to nie chodzi o to żeby wierzyć lub nie komuś bezgranicznie, tylko umieć analizować fakty i oddzielić prawdę od fałszu, racjonalność od szowinizmu,być ponadto i myśleć niezależnie rozważając fakty i nie dać się ponieść propagandzie z żadnej strony.

żona Stacha proszona jest o wylogowanie się z komputera Stacha ! :biglol:

Nigdy nie przeczytałam tu nawet jednego postu;)

 

spoko - proszę przekazać Stachowi pozdrowienia :biglol:

Edytowane przez gumas_72
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

towarzysz Michnik nie uczy się na swoich błędach (jego wypowiedz ulotniła się z zapisu wręczania nagród, a nagranie dziwnie się popsuło) , ba powtarza je jak prawdę objawioną i dalej brnie w swój starczo-mentorski ton.Tylko pan Adam zapomniał, ze Kukiz nie ma 15 lat a jego wyborcy to nie gimbaza. Może mu to ktoś uświadomi ? choć może lepiej nie niech dalej opowiada to co opowiada :biglol:

 

Tak panie Adamie- nie dopuścicie gówniarzy do władzy :biglol:

 

Młodzi są rozczarowani rządami PO, która znalazła pieniądze na politykę rodzinną, ale żeby mieć dzieci, najpierw trzeba mieć stabilną pracę, mieszkanie. W jesiennych wyborach młodzi mogą odsunąć PO od władzy.

- W 1968 r. mieliśmy na Zachodzie bunt młodych, choć ich hasła - odwoływali się do Lenina, Mao czy Castro - były gówniarskie. Dzisiaj też głosowanie na Kukiza oznacza rozwód ze zdrowym rozsądkiem, czyli gówniarstwo.

 

Ale nie lekceważę tej rewolty w I turze. To jest ważny sygnał. Dobrze, że Komorowski wsłuchał się w to i stąd ten projekt referendum


mieli go trzymać w szafie, postanowili jednak dać mu polatac na wolnosci

no to chłop w swoim stylu nadaje

 

 

 

Najpewniej będzie trzecia debata. Mam nadzieję, że Andrzej Duda do niej stanie - mówił na antenie TVN 24 Tomasz Nałęcz,doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego, o spotkaniu Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego u Pawła Kukiza w Lubinie. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sztaby obu kandydatów negocjują warunki debaty. Wciąż nie wiadomo jednak, czy do niej w ogóle dojdzie.

 

ktoś mu uświadomi że już tydzień temu Duda debacie u Kukiza powiedział TAK :biglol:

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote Najpewniej będzie trzecia debata. Mam nadzieję, że Andrzej Duda do niej stanie - mówił na antenie TVN 24 Tomasz Nałęcz,doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego, o spotkaniu Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego u Pawła Kukiza w Lubinie. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sztaby obu kandydatów negocjują warunki debaty. Wciąż nie wiadomo jednak, czy do niej w ogóle dojdzie. ktoś mu uświadomi że już tydzień temu Duda debacie u Kukiza powiedział TAK :biglol:

Jak sam zacytowałeś sztaby negocjują i nic nie jest ustalone ;) Duda powiedział TAK, jak już nieoficjalnie było wiadomo ze Komorowski nie jest chętny. Teraz bym się nie zdziwił, gdyby nagle Jarosław zmienił zdanie, tym bardziej po takich batach jak dostał w I debacie.

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy był zamach czy nie, nie wiem, nie jestem aż takim arogantem aby wypowiadać sie kategorycznie w tej sprawie.

 

Premo, lubię Twoje wpisy, bo mądrze argumentujesz, ale czemu uważasz, że trzeba być arogantem, aby stwierdzić, że nie było żadnego zamachu, tylko był to wypadek lotniczy?

 

Amstaff nie zmieniaj moich słów, nie napisałem, że trzeba być arogantem by tak uważać, napisałem że ja, sam, osobiście nie jestem takim arogantem aby wypowiadać się KATEGORYCZNIE (czy było tak, czy tak) w tej sprawie. Ponieważ mam za małą wiedzę, ponieważ, jest wiele pytań które zostały bez odpowiedzi, ponieważ pewne teorie są za bardzo naciągane....

Ja nie zaprzeczam, że tak nie było, ale czy nie było już tak w przeszłości, że rozbijały się samoloty i z powodów politycznych, międzynarodowych za przyczynę podawano jedno, a prawdziwą przyczynę poznawaliśmy po wielu, wielu, latach...

 

Pisałem wcześniej, że problemem jest to, że są tym kraju ludzie którzy nie ufają Putinowi, rządom PO itd. Ta grupa ludzi nie uwierzy w wersję rządową chociażby zobaczyli katastrofę na własne oczy. Nie ma w tym niczego niesamowitego, to taki sam brak zaufania jakim Ty darzysz Kaczyńskiego, czy Macierewicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Amstaff nie zmieniaj moich słów, nie napisałem, że trzeba być arogantem by tak uważać, napisałem że ja, sam, osobiście nie jestem takim arogantem aby wypowiadać się KATEGORYCZNIE (czy było tak, czy tak) w tej sprawie.

 

Hmmm... a to jedno nie wynika z drugiego? ;)

 

 

 

 

Pisałem wcześniej, że problemem jest to, że są tym kraju ludzie którzy nie ufają Putinowi, rządom PO itd. Ta grupa ludzi nie uwierzy w wersję rządową chociażby zobaczyli katastrofę na własne oczy. Nie ma w tym niczego niesamowitego, to taki sam brak zaufania jakim Ty darzysz Kaczyńskiego, czy Macierewicza.

 

Dla mnie Tusk, Kaczyński, Macierewicz nie mają nic wspólnego z tym wypadkiem lotniczym.

Po prostu pilot/załoga popełnili błąd, a cała reszta to dorabianie ideologii i wykorzystywanie tego nieszczęścia do własnych celów politycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Quote Najpewniej będzie trzecia debata. Mam nadzieję, że Andrzej Duda do niej stanie - mówił na antenie TVN 24 Tomasz Nałęcz,doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego, o spotkaniu Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego u Pawła Kukiza w Lubinie. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sztaby obu kandydatów negocjują warunki debaty. Wciąż nie wiadomo jednak, czy do niej w ogóle dojdzie. ktoś mu uświadomi że już tydzień temu Duda debacie u Kukiza powiedział TAK :biglol:

Jak sam zacytowałeś sztaby negocjują i nic nie jest ustalone ;)Duda powiedzał TAK, jak już nie oficjalnie było wiadomo ze Komorowski nie jest chętny. Teraz bym się nie zdziwił, gdyby nagle Jarosław zmienił zdanie, tym bardziej po takich batach jak dostał w I debacie.

 

bukmacerek przestań chłopie kłamać- Duda odpowiedział tak jak tylko Kukiz powiedział o debacie a Komorowski, że się zastanowią

 

Nałęcz teraz bredzi, że ma nadzieję, że Duda się stawi na debatę :biglol: a w tym samym czasie(gdy Nałecz mija się z prawdą) sztab Komorowskiego wysyła info do Kukiza - musimy znać pytania inaczej Bronek nie przyjdzie. Nałęcz jak widac ma problemy z myśleniem - ma nadzieję ze Duda stanie jak jeszcze nie wiadomo czy jego Pryncypał weźmie w tym udział :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestań chłopie kłamać

Jak na razie to często ty kłamiesz, a jak wytknie ci się kłamstwo to zmieniasz temat, albo udajesz(lub nie) głupiego. Komorowski powiedział, że sztab się zastanowi chociaż on sam jest przeciw.

Edytowane przez bukmacerek
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przestań chłopie kłamać

Jak na razie to często ty kłamiesz, a jak wytknie ci się kłamstwo to zmieniasz temat, albo udajesz(lub nie) głupiego. Komorowski powiedział, że sztab się zastanowi chociaż on sam jest przeciw.

 

chłopie pobudka

Nałęcz nie wie czy przyjdzie Bronek a drwi z Dudy i ma nadzieję, że stawi się Duda - rozumiesz jak totalnie jest to głupie i kłamliwe ?

Duda powiedział - TAK będę, Komorowski w tym samym czasie chce znać pytania. Nałęcz świadomie kłamie i mija sie z prawdą coś jak Lis i Karolak.

 

sondaż przeprowadzony w poniedziałek dla PO

Bronek 46,5%

Duda 45 %

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Duda powiedział - TAK będę, Komorowski w tym samym czasie chce znać pytania.

 

A myślisz, że Duda nie chce znać pytań? :)

 

 

jak widać nie - bo powiedział, że będzie

Komorowski kombinuje jak tu nie być u oszołoma

pomijam to, ze pytania które zada Kukiz nie muszą być tymi przesłanymi do Bronka :P

 

-------------------------------------------------

na emeryturę po 40 latach pracy - juuuuuppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, Bronek nagle zabrał się do roboty :biglol: i nagle powstał projekt

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział, że będzie, a gdyby tylko miały być jakieś konkrety, to będzie chciał znać pytania :) Standard.

 

Poza tym debata przecież była, a drugą debatę u Kukiza z tych dwóch kandydatów może wygrać jedynie... Kukiz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiedział, że będzie, a gdyby tylko miały być jakieś konkrety, to będzie chciał znać pytania :) Standard.

 

Amstaff czytasz to co napisałem ? nie będzie chciał znać - tylko jak nie pozna, nie pojawi się na debacie a to chyba jest różnica ?

 

Trzeba było nie ściągać na dyktandach :) Teraz trudno jest zebrać myśli bez ściągawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda po prostu polityka. Po to są sztaby, po to jest milion PRowców, a ci kandydaci, szczególnie w okresie wyborczym, to ich jeden wielki wytwór. Nikt by go nie puścił w takim momencie w ciemno, szczególnie, że na ostatniej debacie było jak było.

Duda ma dużo mniejsze doświadczenie od Komora w polityce na samym szczycie i to właśnie o niego i jego wypowiedzi muszą dbać jeszcze bardziej, niż o Bronka, chociaż na pewno uważasz inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...