Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra.

 

Sprawa Grabarczyka.Co tu komentować?Moim zdaniem pójdzie na dno i pociągnie za sobą Pana Naczelnika i kogoś z prokuratury kto zamieszał się w próbę zatuszowania sprawy.Mało tego,myślę,że będzie to pokazówka.I dobrze.Warto też zauważyć,że sprawę rozpoznali i wyłożyli na światło dzienne redaktorzy TVN24 ;)

 

Sprawa kilometrówek Sikorskiego.Nie mam pojęcia jak było naprawdę.Nie wiem czy Prokuratura któr to umorzyła działała pod czyjąkolwiek presją.Po prostu nie wiem.Ale myślę ,że to będzie tak czy inaczej dalej drążone.I dobrze.Takie czasy.Osoby na szczycie muszą się mieć na baczności.

Moje osobiste zdanie odnośnie Sikorskiego i kilometrówek jest takie,że gdyby się okazało,że kręcił lody na kilometrówkach i ma z tego powodu odejść z polityki,to byłoby mi trochę szkoda,bo uważam go za bardzo zdolnego polityka.

 

 

je...................st dobrze  :lol::P

 

------------------------------------

 

 

o a o tym cisza, to jest konkretny wyrok a nie jakieś głaskanie się po "kochones"

http://www.tvn24.pl/zgwalcil-dwuletnia-corke,537811,s.html

 

35-latek oskarżony był o zgwałcenie swojej 2-letniej córki. Miał się również znęcać nad pozostałymi członkami swojej rodziny. Proces zakończył się już na pierwszej rozprawie. Piotr G. przyznał się do winy. Sąd skazał go na 5 lat pozbawienia wolności. Wyrok jest nieprawomocny.

 

łapy opadają do samej gleby

 

 

I to jest prawdziwy dramat.

 

 

----------------------------------------------------

 

 

Kukiz z ostatnich doniesień ma już 9 procentowe poparcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabarczyk to dureń którego powinni dawno wywalić, tylko że ma grube poparcie w partii i nawet Tusk nie dał rady go wywalić.

Kilometrówki to jest osobny temat. Prokuratura stwierdziła, że tych 25 posłów razem z Sikorskim miała prawo wziąć tą kasę i nawet nie zajęli się czy prawidłowo je rozliczali czy nie. Każdy poseł ma prawo wziąć ileś kasy za prywatne przejazdy i z tego korzystają. Do nas należy ocenić czy to właściwe czy nie. Są posłowie, że rozliczają kilometrówki,a nie maja własnych samochodów ;) 


Ja jeszcze bym zadał pytanie po co Grabarczykowi, Korwinowi i wielu innym broń ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zabrać tylko Korwinowi zostawić.Przeca jakieś narzędzia do robienia porządku na Wiejskiej musi mieć :)

 

To ja w takim razie postuluję,żeby najpierw zrobił porządek ze sobą :)

 

 

 

Są posłowie, że rozliczają kilometrówki,a nie maja własnych samochodów

 

Jest też Adam H. - pierwszy człowiek, który pojechał samolotem :D

 

 

Albo pierwszy który poleciał samochodem :biglol:

 

 

 

O pardą,Fantomas :idea:  :biglol:

--------------------------------------------------------------------------

 

O kurcze,Kalisz ujawnił,że Grabarczyk był w wojsku snajperem :huh:

No dobra.

 

Sprawa Grabarczyka.Co tu komentować?Moim zdaniem pójdzie na dno i pociągnie za sobą Pana Naczelnika i kogoś z prokuratury kto zamieszał się w próbę zatuszowania sprawy.Mało tego,myślę,że będzie to pokazówka.I dobrze.Warto też zauważyć,że sprawę rozpoznali i wyłożyli na światło dzienne redaktorzy TVN24 ;)

 

 

I jeszcze mała poprawka,bo właśnie się dowiedziałem,że jednak pierwsi wykryli to dziennikarze Gazety Wyborczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niezdecydowanych wyborców poczytna i opiniotwórcza przygotowała przewodnik wyborczy:

http://wyborcza.pl/0,143644.html

 

Wchodzimy. Zapowiada się profesjonalnie, powagi sytuacji dodaje czcionka szeryfowa w tytule strony.

Poniżej najważniejsze informacje dla niezdecydowanego: jak ci się nie chce, to wyślij sąsiada, przegląd rankingów i test na inteligencję wyborczą (fajna zabawa).

Wyniki testu możesz skonfrontować z propozycją kandydatów. Na pierwszy rzut oka, jakoś tak dziwnie poukładani. Ani alfabetycznie, ani rankingowo ...

Piszemy od lewej, to i czytamy od lewej - zatem stawkę otwiera Kandydat BK... Twarz marsowa, pewna siebie, oczy śmiało patrzą w przyszłość. Zdjęcia po lewej i dolne nieśmiało spoglądają na kandydata. Tamten jednak to "oficjalny kandydat na prezydenta", a oni ... wokalista rockowy od salt i człowiek z "mgły". Dyskretnie układ domyka pan na niebieskim tle, który jest wiceszefem czegoś ze skrótem (może nawet ważnego) - taki dyskretnie poważny kontrkandydat dla wokalisty i mgły smoleńskiej.

W środku ciężkości układu (tzw. złoty podział) znajdziemy kolejnego pana spoglądającego z pewnością siebie w przyszłość, nieco przyszarzałe kolory sugerują, że nie tylko patrzy, ale nosi brzemię tytanicznej pracy. Oczywiście na mniej znaczącej pozycji (na lewo od AJ) est jakaś taka pani, która będzie płakała i pan wyglądający na niebezpiecznego (oczywiście ... narodowiec - nie lider Ruchu Narodowego - a my nie lubimy "kiboli"). Także powróćmy do kolejnego "oficjalnego kandydata". Jaką ma konkurencje? Oczywiście Pana Janusza - skandalistę i przedsiębiorcę (nie kandydata Demokracji Bezpośredniej). Układ równoważy, nie kto inny, tylko "prawicowy reżyser".

Układankę zamyka facet na marginesie, którego sukces do Europarlamentu został uznany... Oczywiście został uznany.

Pobieżny przegląd kandydatów wprowadził niezłe zamieszanie do wyników quizu, jeżeli był niewłaściwie ukierunkowany.

No to może coś więcej "popaczymy". Kolumna od lewej jak najbardziej zachęca.... Prezydent ... hojność i dobroć serca :) ... a Duda? ....Unika :( bo to problem Kaczyńskiego (bezstronna opinia polityka PO) ... Kaczyńskiego, co in vitro na warunkach kościoła.... kampanię prezydencka w internecie odpuszczamy, bo co nas Kaczyński obchodzi. Grzechotka kandydata z PIS-U na fałszywym tropie ... No nie - on może zagrozić Komorowskiemu. Dalej nie dasz rady. Są jeszcze felietoniści w środkowej kolumnie. Uświadomią cię, że kandydaci (oczywiście ci niepoważni) to cuda i za ile?, a redaktor Żakowski wytłumaczy ci, że debata z takimi kandydatami to kpina z demokracji...Oczywiście człowiek z "mgły", a jakby po głowie chodził ci jednak Jarubas... to nie odrobił lekcji ( no trudno ). Ale co to? Komorowski i WSI. Spokojnie mamy dla ciebie Propozycję - Węże mają dwa - zamiast nóg, człowiek pojedynczy w miejsce ogona. Kogut nie ma go wcale. Skąd wzięły się penisy?.... W miejsce ogona... ciekawe.

Całość domykają nam analizy zasadniczych problemów - aborcja, problemy wychowawcze i oczywiście pieniądze w kieszeniach celebrytów.

Zgadnij, kto rozwiąże te problemy?

Edytowane przez Riplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Riplej to teraz proszę o taką analizę "niezależnej prasy" ;):D

Ale jutro...zarobiony jestem :) Z tamtym będzie większy problem, bo ... Nie chciałbym kogoś urazić... Także jutrooo kochanieńki  :)

Edytowane przez Riplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jeden chce na policję łazić, drugi gdzieś kabluje na boku- jaja normalne!!! :biglol: 

 

P.S. Kolego Stasiu jak już tak Cię tak bardzo boli dokuczanie przez nas partyji rządzącej, to przypomnij sobie co pisałeś Ty i Tobie podobni kilka lat temu kiedy układ rządzący był inny. O Smoleńsku nie wspomnę, ale pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jeden chce na policję łazić, drugi gdzieś kabluje na boku- jaja normalne!!! :biglol:

 

P.S. Kolego Stasiu jak już tak Cię tak bardzo boli dokuczanie przez nas partyji rządzącej, to przypomnij sobie co pisałeś Ty i Tobie podobni kilka lat temu kiedy układ rządzący był inny. O Smoleńsku nie wspomnę, ale pamiętam.

 

Kolego Marcus i kolego z pruszkowa,nic na boku.Wszystko jawnie w wątku pytań do moderatorów i każdy może poczytać.Donosicielstwo kolego z pruszkowa nigdy nie jest jawne a ja się z niczym nie kryję.

 

Co do partyi jak to mówisz rządzącej to kompletnie mnie nie wzrusza jeżdżenie po PO,szczerze mam to gdzieś.

 

 

Natomiast kolego Marcus mam już dość Twojego antysemityzmu,który przemycasz w co drugim wątku i będę się temu przeciwstawiał w każdy z możliwych sposobów.Brzydzę się antysemickimi przytykami które stosujesz i piętnuję je dokładnie tak samo tutaj ja i we własnej rodzinie.Taki już jestem.

 

Będę dotąd piętnował Twoje odzywki,aż doczekam się reakcji Moderatorów.

 

A natchnął mnie wczoraj Pan Frasyniuk,który uzmysłowił mi,że nie wolno przechodzić nad tym zjawiskiem obojętnie nawet w najmniejszych formach jego obecności a szczególnie w takiej przestrzeni jaką jest otwarte forum internetowe.

 

I to w zasadzie tyle w temacie :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast kolego Marcus mam już dość Twojego antysemityzmu,który przemycasz w co drugim wątku i będę się temu przeciwstawiał w każdy z możliwych sposobów.Brzydzę się antysemickimi przytykami które stosujesz i piętnuję je dokładnie tak samo tutaj ja i we własnej rodzinie.Taki już jestem.

 

No to mamy dużo wspólnego. :D

 

 

 

 

Będę dotąd piętnował Twoje odzywki,aż doczekam się reakcji Moderatorów.

 

Działaj!!! I odtąd, nie dotąd.

 

 

 

 

A natchnął mnie wczoraj Pan Frasyniuk,który uzmysłowił mi,że nie wolno przechodzić nad tym zjawiskiem obojętnie nawet w najmniejszych formach jego obecności a szczególnie w takiej przestrzeni jaką jest otwarte forum internetowe.

 

 

Następny guru? :biglol:  :biglol:  :biglol:

 

 

 

 

Oczywiście antysemityzm to zło. Ale przecież powiedzenie o kimś, że jest żydem nie jest przecież niczym złym, prawda? No chyba, że już na same te słowo dostajesz ciśnienia, to wtedy problem masz...

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

3.czy lżenie, wyzwanie i snucie insynuacji pod adresem obecnego prezydenta ,również nie zasługuje na zwrócenie uwagi przez moderatora? Nie mówię już o wielokrotnym lżeniu Donalda Tuska.
 

 

 

 

 

Co do partyi jak to mówisz rządzącej to kompletnie mnie nie wzrusza jeżdżenie po PO,szczerze mam to gdzieś.

 

 

No tak. Powyższe wszystko wyjaśnia. :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję jednak zejść z pouczającego tonu, bo tu wszyscy są równi.

 

@@stach1111, iedyś nie zrozumiałeś mojego sarkazmu i wziąłeś mój żart o równych i równiejszych na poważnie.

 

Pozdrawiam :)

 

Aga ja zupełnie nie o tym,jak Boga kocham ;)

 

Mówiłem do tego -    13.    Forum jest zarządzane przez zespół moderatorski wyłoniony z grona Forumowiczów (zwany Moderatornią). Jeśli kiedykolwiek odniesiesz subiektywne wrażenie, że Moderatornia się myli... to jest to tylko subiektywne wrażenie. :) 

 

I też Cię pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy stach1111, ale czasami zdarza ci się nie tolerować nietolerancji.

 

A Ty tolerujesz nietolerancję? :)

 

Będę dotąd piętnował Twoje odzywki,aż doczekam się reakcji Moderatorów.

 

Działaj!!! I odtąd, nie dotąd.

 

 

 

Przeczytaj raz jeszcze.

Stawiam jednak na dotąd.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...