Skocz do zawartości

Który Model Imprezy Wybrać Do PRZEKŁADY... GC czy GD..?


ARTUR009

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do małej zamianki chciałbym się dowiedzieć. Który model wybrać do przekładki GC czy nowszy GD...? Jakie są koszta gotowej przekładki...? Ile czasu trzeba poświęcić...? I Czy warto w to się bawić...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi model można przełożyć,kwestia gustów i upodobań.Pytanie do czego ma służyć autko.

Koszty to raczej nie są małe,jeśli ma to być zrobione porządnie i zgodnie ze sztuką,trzeba liczyć 15 tys. minimum.

Czas to pewnie od.3 miesięcy wzwyż,zależnie od dostępności poszczególnych gratów i determinacji właściciela "przekładańca". ;)

Parę przekładek masz opisanych w Nielegalu,warto poczytać i wszystko przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bez przesady. Co trzeba by robić w samochodzie żeby przekładka trwała 3 miesiące, chyba przy okazji kompletny remont blacharsko lakierniczy.

Zacznij przekładać Subaraka się przekonasz. ;)

 

Subaru nie jest wcale takie trudne w przekładce ;) Nie wiem dlaczego piszecie, że trwa to od 3 miesięcy :huh: Z tego wynikałoby, że przekładanie Subaru trwa przynajmniej 1/4 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie robi na handel to pewnie zrobic mozna i w tydzien minimalnym kosztem ale jezeli robi sie dla siebie, dbając o najmniejszy detal to jestem po stronie cybela. W wiatrakach widziałem jak to wyglada i tlumaczyli mi od podszewki, to nie sa proste rzeczy.

Edytowane przez Trolololo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto poczytać kilka wątków w Nielegalu,trochę wyjaśni się sprawa czasu i finansów. ;)

Jeśli ma to być zrobione zgodnie ze sztuką i porządnie,to ani krótko,ani tanio nie będzie.

Pewnie,że odpowiedni warsztat zrobi to w czasie nawet krótszym niż 2 tygodnie i za 5 tys.,tylko napiszcie,że to koszt samej robocizny przy przekładce,gdzie buda już przygotowana do przełożenie i poszczególne graty czekają na włożenie.

A gdzie koszt przygotowania budy i zakup potrzebnych części? ;)

Wszystko wygląda fajnie przy planowaniu i w założeniach,niestety rzeczywistość jest inna i dość brutalna.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...