Skocz do zawartości

Cały czas palą sie swiatła STOP


garfield

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , mam taka przypadłość w swoim aucie. Macie jakies pomysły co sprawdzić? Gdzieś przy pedale jest czujnik? Łatwo sie do niego dostac? Wczoraj wieczorem tez tak miałem i minęło po krotkiej jeździe. Myślałem ze to jednorazowy incydent. Ale dziś znowu powróciło i musiałem odłaczyc akumulator.

 

Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko, wiem że to nie ten dział ale blisko zegarów:D czy caly licznik z zegarami z 1999r od 2.0 pasuję do 1996r 2.0? chodzi o takie zegary

http://allegro.pl/licznik-zegary-subaru-impreza-2-0-1999r-i3696074086.html Dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienes to dokladnie skontrolowac, poniewaz tym autem dosc czesto zdarza sie hamowac z dosc duzych predkosci i sprawne swiatla stopu to jednak bardzo wazna sprawa. Mowie tak z doswiadczenia - nie wiem ile czasu jezdzilem swoim wrxem bez stopow ale mi sie troche wlos na glowie zjezyl jak to zauwazylem. Rozebralem czujnik u siebie, przejrzalem go, niby wlasnie nic mu nie dolegalo, tylko dogialem styki. Zadzialalo ok, pojezdzielm troche i znowu okazalo sie ze stopy przestaly dzialac. Tym razem po rozebraniu okazalo sie ze sa lekko nadpalone styki. Jak sie dokladnie przyjrzalem, to doginajac styki za pierwszym razem, nie stykaly dokladnie plasko do siebie tylko jakoś krawędziami. I to spowodowalo ze sie lekko nadpaliły. Dokladnie oczysciłem, dogiałem styki bardzo delikatnie i precyzyjnie, sprawdzilem plaszczyzny przylegania stykow, miernikiem opór pomiedzy stykami, posmarowałem prowadnice, dopiero to poskladalem i dziala ok juz jakies dwa miesiace. Niby ten czujnik jest prosty jak budowa cepa ale w moim przypadku trzeba bylo sie naprawde skupic zeby go doprowadzic do porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...