Skocz do zawartości

Gdzie serwisować Subaru w lubuskim?


ads

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie posiadam jeszcze subaru, ale zastanawiam się nad zakupem Forestera I lub II z silnikiem benzynowym, który zostanie zagazowany LPG BRC i stąd moje pytanie, gdzie w lubuskim (mieszkam koło Zielonej Gory) serwisować Subaru? Podobno do silnika typu boxer potrzeba fachowca i nie każdy mechanik sobie z tym poradzi, pytanie cz to prawda?

Czy w lubuskim wogóle jest jakiś znany wam godny polecenia warsztat który poradzi sobie z Subaru, czy może jednak trzeba jeździć np. do Wrocławia....

 

Domyślam się, że wymiana świec, oleju, amortyzatorów, hamulców i innych typowych eksploatacyjnych rzeczy raczej nie sprawia problemu, ale warto wiedzieć, gdzie szukac pomocy w przypadku jakichś usterek.

 

Wszelkie podpowiedzi i opinie mil widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj polecamy tylko ASO, takze cala liste znajdziesz tutaj:

http://www.subaru.pl/dealerzy.html

 

aczkolwiek bardzo polecanym serwisem, ktory znajduje sie nieopodal Wroclawia jest:

 

PHU „MTS Subaru” Marek Kluszczyński

ul. Szkolna 5

58-200 Dzierżoniów

www.mts.subaru.pl

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak myślałem - w lubuskim kiepsko, nawet jakbym chciał to ASO nie ma.

W takim razie mam pytanie dodatkowe, z jakimi ewentualnymi problemami lepiej nie jeździć do mechaników nie ogarniających boxerów?

Nie jest wcale tak kiepsko jakby się mogło wydawać, aczkolwiek ja osobiście jeżdżę tylko do MTSu. Ok. 200km od Zielonej wychodzi, ale w ogólnym rozrachunku to i tak żadna odległość ;)

 

Jeśli kupisz NA i do tego 2.0 to zdecydowana większość bolączek nie powinna Cię dotknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...