Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze,Agnieszka gra o 1am a ja jutro rano mam zabieg :'(

Dobrze wiedzieć :D

 

Nudny mecz ze Szwecją ;) Oby więcej takich :D

Wyszomirski grał jak z nut, 10 goli przewagi :o Szwecja w końcówce nie wyglądała dobrze, aż mi się przykro robiło jak operatorzy pokazywali ich miny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oglądał?? W relacjach zbyt wiele nie piszą, tyle tylko, że była precyzyjna, biegała do każdej piłki i zaplątała nogi Azarence.

 

W 1/2 Aga ma Cibulkową - ostatni mecz z nią przegrała, ale generalnie bilans ma mocno do przodu.

 

Dodam jeszcze, bo wobec dzisiejszego sukcesu Agi może zostać niezawuażone, że w półfinałach AO znalazł się jeszcze jeden Polak - Łukasz Kubot - w deblu w parze ze Szwedem Lindstedtem - jako czternasta rozstawiona para, w 1/2 grają z parą nr 13 - Francuzami Llodra i Mahut.

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Aga już jest na tyle dojrzałą zawodniczką, że tego błędu nie popełni i nie straci koncentracji. To jest przypadłość młodych, niedoświadczonych tenisistów - po wielkim sukcesie i ograniu jakiegoś czołowego zawodnika w następnej rundzie przegrywają, przepraszam, z byle kim. Aga też to przerabiała - chociazby jej pierwsza wygrana kilka lat temu z Szarapową, będącą wtedy chyba nr 1, a Aga jeszcze nikomu nie znaną zawodniczką z Polski. W następnej rundzie gładko poległa z jakąś tenisistką z okolic jej ówczesnego rankingu.

Na Eurosport 2 jest właśnie powtórka - pięknie Aga grała, spokojne piłki, ale po rogach i pod końcową linię, trochę slajsów, trochę wypadów do siatki. Azarence płuc nie wystarczało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to kilka meczów temu chciał zwalniać tłumacza, trenera i rozganiać drużynę?? Przyznać się bez wskazywania
Przyznaje sie. Wczorajszego meczu nie ogladalem bo jest to za duzo dla moich nerwow :) Brawo Polacy!

http://www.youtube.com/watch?v=W5D1mr-GGnM

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki,dzwonie do żony niech nagrywa!!!

Naprawdę warto obejrzeć. ;)

Mnóstwo niesamowitych zagrań Isi,wyprowadziła Azarenkę kompletnie z równowagi.Chyba jedno z najlepszych spotkań w karierze Radwańskiej.Oby nie ostatnie w tym turnieju. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, oczom nie wierzyłem, Szwedzi kompletnie bez pomysłu na grę, a naszym wchodziło wszystko.

Kto to kilka meczów temu chciał zwalniać tłumacza, trenera i rozganiać drużynę?? Przyznać się bez wskazywania ;)

 

To ja zrzędziłem ;) Chociaż do tłumacza nic nie miałem :P A teraz z przyjemnością odszczekuję :biglol: bo chłopaki po pierwszym słabym meczu z Serbią wznieśli się na wyższy poziom, teraz nawet krzyki trenera po niemiecku w przerwach już mnie nie denerwują :) Za dotychczasowe osiągnięcia i emocje należą się wyrazy uznania, nawet jeżeli dzisiaj nie dadzą już rady, co raczej jest prawdopodobne z uwagi na poziom rywala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Agnieszki - ma teraz niesamowitą motywację. Widać, że bardzo chce wygrać jakiegoś szlema i teraz ma wielką szansę! Trzymam kciuki bo z Azarenką zagrała re-we-la-cyjnie. Oprócz dwóch ostatnich gemów drugiego seta grała równo i po profesorsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się cieszę, że nasz inny wielki tenisista, Wojciech Fibak, przestał komentować mecze i wróżyć wyniki. Z całym szacunkiem dla jego osiągnięć sportowych i biznesowych, jak i sympatią dla niego samego, to ilekroć dotychczas przewidywał wyniki, zawsze było na odwrót, a niestety zawsze był za naszymi i widział ich we wszystkich finałach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...