Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na wynik, to wygrana super łatwa

Łatwa od stanu 4:1 w pierwszym secie, ale pierwsze 3 gemy (2:1) dla Agnieszki trwały chyba ponad 30 minut! Dziewczyny rozgrywały o kilkanaście długich wymian w każdym gemie. Zapowiadało się naprawdę na maraton. Dopiero po 3:1 z Hiszpanki zeszło powietrze i po prostu się zniechęciła bo Agnieszka grała naprawdę bardzo dobrze i równo przez cały mecz.

Patrząc jednak na potencjał, to ta Hiszpanka jak tenisowo dojrzeje (ma dopiero 20 lat) to będzie wymiatać.

 

A wczoraj miałem roztrojenie jaźni! W jednym momencie kończyły się skoki, trwał mecz ręcznych i zaczął się finał Masters, w którym Osa rozłożył na łopatki Selbiego! Ufff! męczące dla łap jest takie przeskakiwanie z kanału na kanał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co tu wymyślić na Azarenke? :huh:

Trenerem nie jestem, a tylko pasjonatą amatorem, ale moim skromnym zdaniem: ilekroć oglądam mecze, Aga zawsze gra tak samo i efekt zawsze taki sam - za jednym wyjątkiem - jak sam zauważyłeś kilka postów wyżej, Azarenka jest, hmm..., no powiedzmy, że "duża" - i to Aga musi wykorzystywać, plątajac nogi Azarence i grać swój prawdziwy tenis - kombinowany, nieprzewidywalny, subtelny, techniczny. Na "strzała" z Azarenką nie wygra, ani przerzutem przez środek, a niestety to była jej taktyka w ostatnich meczach z Azarenką.

 

Jutro ok.9:00 Nowak gra z Wawriką,niestety nie zobaczę :(

To ja Ci opowiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co tu wymyślić na Azarenke? :huh:

Trenerem nie jestem, a tylko pasjonatą amatorem, ale moim skromnym zdaniem: ilekroć oglądam mecze, Aga zawsze gra tak samo i efekt zawsze taki sam - za jednym wyjątkiem - jak sam zauważyłeś kilka postów wyżej, Azarenka jest, hmm..., no powiedzmy, że "duża" - i to Aga musi wykorzystywać, plątajac nogi Azarence i grać swój prawdziwy tenis - kombinowany, nieprzewidywalny, subtelny, techniczny. Na "strzała" z Azarenką nie wygra, ani przerzutem przez środek, a niestety to była jej taktyka w ostatnich meczach z Azarenką.

 

Jutro ok.9:00 Nowak gra z Wawriką,niestety nie zobaczę :(

To ja Ci opowiem :D

Zgoda :D

 

 

Faktycznie Aga powinna ją poganiać ile się da.Tyle,że Aga gra głównie czekając na błędy rywalek czemu przeciwstawia konsekwentny brak pomyłek i niestety częstą grę przez środek.Tak nie da się wygrać z Viktorią. Miejmy nadzieję ,że tym razem będzie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Aga powinna ją poganiać ile się da.Tyle,że Aga gra głównie czekając na błędy rywalek czemu przeciwstawia konsekwentny brak pomyłek i niestety częstą grę przez środek.Tak nie da się wygrać z Viktorią. Miejmy nadzieję ,że tym razem będzie inaczej.

Nie pamiętam, na którym turnieju, chyba któreś USOpen, Aga była baaardzo baaardzo blisko ogrania Azarenki. Grała właśnie tak, jakbym to widział - męczenie Azarenki niesztampowymi piłkami i gonienie jej po korcie. To był ten słynny mecz, po którym Aga wypowiedziała kilka bardzo ostrych słów o Azarence i od którego nawet na siebie nie patrzą, a w którym kompletnie bezradna Azarenka zaczęła symulować uraz kostki. Szkoda tylko, że Aga zamiast dobić Azarenkę, wściekła się o ten teatrzyk i zamiast grać, dyskutowała, oburzała się i ... przegrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Aga powinna ją poganiać ile się da.Tyle,że Aga gra głównie czekając na błędy rywalek czemu przeciwstawia konsekwentny brak pomyłek i niestety częstą grę przez środek.Tak nie da się wygrać z Viktorią. Miejmy nadzieję ,że tym razem będzie inaczej.

Nie pamiętam, na którym turnieju, chyba któreś USOpen, Aga była baaardzo baaardzo blisko ogrania Azarenki. Grała właśnie tak, jakbym to widział - męczenie Azarenki niesztampowymi piłkami i gonienie jej po korcie. To był ten słynny mecz, po którym Aga wypowiedziała kilka bardzo ostrych słów o Azarence i od którego nawet na siebie nie patrzą, a w którym kompletnie bezradna Azarenka zaczęła symulować uraz kostki. Szkoda tylko, że Aga zamiast dobić Azarenkę, wściekła się o ten teatrzyk i zamiast grać, dyskutowała, oburzała się i ... przegrała.

 

Pamiętam,też to widziałem.Niezła z niej komediantka,straszne mnie to wkurzyło,że nie wspomnę o jękach :angry:

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No się porobiło ... Całego niestety nie dałem rady obejrzeć, ale początek zapowiadał brzydki mecz i szybką wygraną Nola. Genralnie obaj nie grali dobrze, ale Wawrinka psuł na potęgę, a Nole grał tyle tylko lepiej od niego, żeby wygrać punkt. Nagle, w połowie drugiego secie, Wawrinka przyspieszył piłki i zaczął trafiać. Nole widać, że był tym kompletnie zaskoczony i seta przegrał. Potem był już ciężki bój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...