Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

udać to mu się uda jak za to nie beknie a znając życie ładnie za to zapłaci

No tak, drużyna przegrała, bo chłopak chciał sobie zrobić zdjęcie ze piłkarzem. Teraz czeka go łomot :facepalm:

[Edycja moderatora]

elmo ty tak serio ?

mi raczej o to chodziło bo było wiadomo, ze tak się to skończy :

 

Komisja Dyscyplinarna UEFA wszczęła postępowanie dyscyplinarne przeciwko federacjom Szkocji i Polski w związku z czwartkowym meczem 9. kolejki el. Euro 2016.

Zarzuty UEFA przeciwko Scottish Football Association (SFA) dotyczą nieprawidłowości organizacyjnych: złego przeszukiwania kibiców przez służby porządkowe, wbiegnięcia jednego z fanów na boisko i braku drożności schodów.

beknie- oznacza to, ze może go związek piłkarski ściagać i ściągnać od niego tą karę a bankowo za to co odwalił zapłacą min. 100 tyś ojro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem o co tym wszystkim kibolom chodzi ;)  - doprowadzić do zamknięcia stadionu, żeby kibice drużyny przeciwnej nie mieli jak kibicować swoim  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:

Takie czyste tchórzostwo w imię "walki" i latania z maczetami  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:

Teraz wojewoda śląski zamknął stadion GKS'u i tak GKS K-ce może odbije się od dna, bo nasi bez dopingu słabo grają, oby tym razem było innaczej i oby zagrali na swoim poziomie! SPW! :D

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wywiadu z chłopakiem, który wbiegł na boisko w Glasgow (tokfm.pl):

 

"

- Trafiłem potem na komisariat, ale wszyscy byli bardzo rozbawieni, policjanci żartowali z całej akcji i tak naprawdę gratulowali mi odwagi. Końcówki meczu już nie widziałem, a potem policjanci odwieźli mnie do domu.

- Czy czekają Cię teraz problemy?

- Nie, dostałem tylko ostrzeżenie. Mam 15 lat, więc po prostu uznali to za gówniarski wybryk.

"

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro sie bedzie działo

 

gadałem też z kumplem z pracy irolem i też sie skusi na widowisko :D


Z wywiadu z chłopakiem, który wbiegł na boisko w Glasgow (tokfm.pl):

"
- Trafiłem potem na komisariat, ale wszyscy byli bardzo rozbawieni, policjanci żartowali z całej akcji i tak naprawdę gratulowali mi odwagi. Końcówki meczu już nie widziałem, a potem policjanci odwieźli mnie do domu.
- Czy czekają Cię teraz problemy?
- Nie, dostałem tylko ostrzeżenie. Mam 15 lat, więc po prostu uznali to za gówniarski wybryk.
"

no to super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W razie co jest jeszcze troche mlodej krwi. Kapustka, Zielinski

 

W nich nadzieja na kreowanie gry... Ja bym postawił na Zielińskiego, bo Mila chyba w tej chwili się nie nadaje, a On jakieś tam doświadczenie w kadrze ma. Kapustki nie znam po prostu. Za Milika Sobiech, bo kto inny?

Musimy zagrać 4-4-2, bo w innych formacjach Lewy nie ma wsparcia.

Chyba, że 4-2-3-1: Piszczek-Glik-Pazdan-Wawrzyniak :wacko: - Krychowiak - Mączyński - Grosicki - Zieliński - Błaszczykowski - Lewy, co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nich nadzieja na kreowanie gry... Ja bym postawił na Zielińskiego, bo Mila chyba w tej chwili się nie nadaje, a On jakieś tam doświadczenie w kadrze ma. Kapustki nie znam po prostu. Za Milika Sobiech, bo kto inny?

Musimy zagrać 4-4-2, bo w innych formacjach Lewy nie ma wsparcia.

Chyba, że 4-2-3-1: Piszczek-Glik-Pazdan-Wawrzyniak :wacko: - Krychowiak - Mączyński - Grosicki - Zieliński - Błaszczykowski - Lewy, co wy na to?

W przypadku gry Sobiecha to wtedy 4-4-2. Jak zagra Zieliński to możemy spróbować 4-4-1-1 albo tak jak napisałeś.

Za Wawrzyniaka nie moze Jędrzejczyk zagrać?

 

Z kolei u Irlandczyków nie zagra pierwszy bramkarz Shay Given.

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/8nv2jQU4ytI

 

Nawalka troche niespokojny. Wawrzyniak dalej zgrywa "maczo".

przed nawałka presja, dosyć poważna.

 

jutro mecz, byc albo nie być :huh:

 

 

 

Gośc ma petarde w butach

 

 

Ano,start ma niesamowity.I wie dokąd trzeba zmierzać,wrodzony instynkt.

 

ja uważam że zawodnik tej klasy ma mieć nie tylko warunki ale też ciut szczęścia.

Lewandowski prezentuje wyśmienitą formę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład Polaków: Fabiański – Piszczek, Glik, Pazdan, Wawrzyniak – Olkowski, Krychowiak, Linetty, Mączyński, Grosicki – Lewandowski.

 

Taki skład na dzisiaj.Myślę,że w zal. od sytuacji na boisku,Kuba zastąpi Olkowskiego(myślę ,że wejdzie na pewno) a Sobiech Linettyego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mecz w Warszawie zakończy się wynikiem 0:0, wyprzedzimy Irlandię lepszym bilansem bezpośrednich spotkań. W tym przypadku awans da bramka zdobyta na wyjeździe przez Sławomira Peszko.

Jeśli mecz w Warszawie zakończy się wynikiem 1:1, bilans bezpośrednich spotkań będzie idealnie równy. Ale i w tym przypadku wyprzedzimy gości z zielonej wyspy, bo wedle regulaminu kolejnym sposobem rozstrzygania jest bilans bramek. A ten, dzięki bardzo wysokim wygranym z Gibraltarem i Gruzją, mamy zdecydowanie lepszy.

Jeśli mecz w Warszawie zakończy się wynikiem 2:2 (i każdym innym, 3:3, 5:5, 7:7), to Irlandia awansuje na Euro 2016, a nam pozostanie gra w barażach. Bo to podopieczni Marina O’Neilla będą mieli lepszy bilans meczów z Polakami, tj. więcej strzelonych goli na wyjeździe.

Hipotetycznie może się jeszcze zdarzyć tak, że jakikolwiek remis da awans…obu drużynom! Ale do tego potrzebna byłaby porażka Niemców z Gruzinami. Wówczas Polska, Irlandia i Niemcy miałyby na swoim koncie po 19 punktów i rozstrzygałby bilans spotkań między nimi.

Irlandia miałaby w takiej sytuacji 6 oczek (wygrana i remis z Niemcami, dwa remisy z Polską), Polska 5 (wygrana i przegrana z Niemcami, dwa remisy z Irlandią), a mistrzowie świata zaledwie 4 (wygrana i przegrana z Polską, remis i przegrana z Irlandią), co skazywałoby ich na grę w barażach.


btw, nie chciałbym grac w barazach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Monachium lepsze piwo ;)

I lepsza pogoda ;)

Lewy mówił, że w najbliższej przyszłości nigdzie się nie wybiera ;)

 

 

Wszystko bywa względne ;)

Jadnak z pewnością marzy mu się zdobycie LM więc ten sezon z pewnością zakończy w Monachium przy kuflu Paulanera ;)

 

zawsze byłem wielkim fanem Bayern, od modych lat.

 

I gdybym tam grał, nie zamieniałbym sie wogole.

 

Tymbardziej że z Monachium do Polski rzut beretem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...