Skocz do zawartości

Wymiana silnika impreza ej20 115 km


Dramo

Rekomendowane odpowiedzi

2.5 nie jest tak hop siup zeswapowac a i koszt 2k...tez jak dla Mnie mało realny..ale pomysł jak najbardziej dobry...dla kogoś kto się podejmie...bezpieczniejsze szybsze pewniejsze i nie wiele gorsze (słabsze) jest 2.2 jednak....stare pancerne....kultowe 2.2 :)

Razem z moim znajomym mechanikiem włożymy go hop siup. On włożył silnik z evo do staruszka volvo v70 ;D a koszt będzie nawet mniejszy jeśli kupię dziada rozbitka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj odebralem autko od mechaniora ,okazalo sie ze mi rozrzad przeskoczyl i pocielo mi cala chydraulike ale mam juz zrobione i pyrka jak marzenie :)

przy okazji wymiana uszczelek pod pokrywa zaworow bo mi z tamtad rowno oleju ubywalo wymiana pompy wody oraz kompletny rozrzad calos 1750zl czyli zamknolem sie w moim bezpiecznym przedziale finansowym .Dzieki chlopaki za pomoc mysle ze temat mozna zamknac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, dołączam sie do tematu ponieważ moja imprezka równierz odmówiła posłuszeństwa:( brak kompresji na 2garze, i po zrobieniu 200km totalnie słychać i CZUĆ brak jednego cylindra;/ podobno zawór, ale na zimne dmucham i podejrzewam przeskoczenie również paska. Wiec z tad moje pytanie jakie sąkoszta reanimacji wolnossaka? 97rocznik z lpg:) trzeba podnosić boxera czy da się wymienić osprzęcik od góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...