Skocz do zawartości

subaru wrx bugeye strzela w kole (film) przegub?


radeklwh

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam mały problem ze swoją subarynką a mianowicie coś mi strzela w kole

zapewne to jest przegub ale wolę się upewnić i nie wiem czy wewnętrzny czy zewnętrzny a może łożysko w kole? zgrzytanie,strzelanie słychać przy skręcie w lewo

 

http://youtu.be/pNEXIgKgFn4

 

to ścieżka audio.. normalnie bym stawiał na przegub ale w dotychczasowych autach inaczej strzelały więc proszę szanownych kolegów o weryfikację

 

p.s. ponadto chciałem dodać że nie słychać tego od razu tylko po przejechaniu paru metrów

Edytowane przez radeklwh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj u mnie tak strzelało i okazało się ze rozkręcił się gwint!!!!

 

https://www.youtube.com/watch?v=nuLgZ4bMwdA

 

Panowie zle się wyraziłem rozkręciło się u mnie zawieszenie gwintowane i tak sobie na lekkich nierównościach strzelało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz dokręcę piastę i zobaczę co z tym

Jeśli piasta miałaby się poluzować,to będzie to widać bez ściągania kół.Wystarczy wyciągnąć kapselek z felgi i rzucić okiem na nakrętkę zabezpieczającą piastę,jeśli zerwane jest jej zabezpieczenie-luźna,jak siedzi w miejscu-to wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabezpieczenie na swoim miejscu, nie ruszane od wszech czasów, zero luzu jest na kole.... czyli przegub? ale może on strzelać tylko przy skręcie w lewo? zazwyczaj jak już strzelają to na obie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze pytanko

jak samochód jest wyłączony i jest na biegu i go sobie tak popycham przód-tył i tak w kółko i coś strzela w tylnych ośkach to one też do wymiany...?

 

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam ponownie mam pytanko co moze stukać na nierównościach? Stuki są w prawej stronie ... Wymienione gumy na wahaczach, końcówki kierownicy, sworzeń wahacza, końcówki stabilizatora..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No amorek jest na sztycy... :) moze to ta poduszka jego? Jak ja sprawdzić i jak sprawdzić amortyzator? Moze on hałasuje ale to taki głuchy metaliczny dźwięk stukania.. Jazda na wprost, przy skrecie... Bez różnicy byle by nierówności.. Ale odpada chyba w takim razie magiel co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione gumy na wahaczach, końcówki kierownicy, sworzeń wahacza, końcówki stabilizatora..

 

A gumy stabilizatora ? Nie napisałeś nic o nich. Miałem tak. Głuchy dźwięk na nierównościach. Amorki stukają w trochę inny, specyficzny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...