Skocz do zawartości

29.06.2013 NIEPOTRZEBNY HAŁAS, POTRZEBNI JESTEŚCIE WY!


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

SŁUCHAJCIE, ŻADNE SŁOWA NIE OPISZĄ TEGO JAKIEGO UCZUCIA SIĘ DOZNAJE GDY WYCHODZI SIĘ Z KOŚCIOŁA W SCIANĘ DŹWIĘKU Z WYDECHÓW KILKUNASTU SUBARAKÓW I MOTORÓW!! MEGA CZAD, SAPANIE, BURCZENIE, STRZAŁY Z WYDECHU, PO PROSTU DECH ZAPIERA! MINY GOŚCI NIE WIEDZĄCYCH CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO PRZY WYJŚCIU -BEZCENNE!! JESTEŚCIE WIELCY I PO RAZ KOLEJNY SIĘ OKAZUJE, ŻE NA FORUM MOŻNA LICZYĆ ZAWSZE I WSZĘDZIE! DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM!!!!!!!!!

 

 

Mam nadzieję, że weselna wódeczka smakowała, choć to i tak drobnostka za to co żeście wczoraj dla Nas zrobili! ;)

Edytowane przez Simon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon jeszcze raz gratulacje dla Was i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Fajnie jest zrobić coś bezinteresownie nawet dla kogoś, kogo się wcześniej nie miało okazji poznać ale starsi spotowicze skutecznie namówili kilka nowych osób na przyjazd.

Udane popołudnie :thumbup:

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJCIE, ŻADNE SŁOWA NIE OPISZĄ TEGO JAKIEGO UCZUCIA SIĘ DOZNAJE GDY WYCHODZI SIĘ Z KOŚCIOŁA W SCIANĘ DŹWIĘKU Z WYDECHÓW KILKUNASTU SUBARAKÓW I MOTORÓW!! MEGA CZAD, SAPANIE, BURCZENIE, STRZAŁY Z WYDECHU, PO PROSTU DECH ZAPIERA! MINY GOŚCI NIE WIEDZĄCYCH CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO PRZY WYJŚCIU -BEZCENNE!! JESTEŚCIE WIELCY I PO RAZ KOLEJNY SIĘ OKAZUJE, ŻE NA FORUM MOŻNA LICZYĆ ZAWSZE I WSZĘDZIE! DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM!!!!!!!!!

Mam nadzieję, że weselna wódeczka smakowała, choć to i tak drobnostka za to co żeście wczoraj dla Nas zrobili! ;)

 

W koncu to ostatni halas dla Simona!

No tyle pisania a ja mam maly prezencik od ekipy :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KALI i tak zrobił najwiekszy halas

 

Miało być głośno, więc po testach bez tłumika stwierdziłem, że inaczej przyjechać nie wypada :)

 

Gratulacje Simon jeszcze raz. Mega fajnie się bierze w takim przedsięwzięciu udział. Miny zainteresowanych mistrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...