Jump to content

Nowy zielony jak jego Forester


ciumpa
 Share

Recommended Posts

Witam Wszystkich w pierwszym poście tzw powitalnym

jest to mój pierwszy post i pierwszy temat , od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem mojego Forestera .Zielony Sliczny z 1999 roku 2.0 125 koni manual -wszystkomający .Chciałem go od zawsze i nareszcie się udało .Zakupiony od przemiłego Pana z Warszawy -oponki , serwis, przegląd ,na wszystko rachunki itd........

posiadam trzy kluczyki ale tylko jeden pilot do centralnego, pytałem tu i tam o dorobienie dtugiego pilota - ale albo się nie da albo za drogo.Tańszym rozwiazaniem jest kupienie nowej centralki zamka i wpiecie jej do auta.Pytanie moje brzmi gdzie jest obecna oryginalna centralka ? i czy wycięcie starej i wpięcie nowej jest trudne ?

Link to comment
Share on other sites

kluczyk tak ale ja mam dodatkowy pilot do centralnego , kluczyki bez guzików- grot,bagnet i antena- wszystko .Jest szansa ,że centralka jest w drzwiach kierowcy w okolicy mastera ?

Link to comment
Share on other sites

centralka w twoim modelu jest nad bezpiecznikami, nad lewym kolanem, zeby się tam dostac musisz zdjac cala oslone dolna - a potem odkrecic 2 sruby. To taka czarna kostka wielkosci paczki papierosów.

Link to comment
Share on other sites

dzięki wielkie w weekend zmienię centralkę , nie mam alarmu ani migania kierunków a więc instalacja nie powinna być trudna .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...