Skocz do zawartości

Dolnośląskie-Wiechlice


JackMichalski

Rekomendowane odpowiedzi

kasa pojęcie względne

upalać chcę

zamierzam pojeździć

 

wychodzi na 6MT

 

dobic bym ją mógł ale ponieważ auto służy tez do codziennej jazdy nie mogę sobie na to pozwolić. Obecnie żona nim jeździ po mieście a ja jej autem.

 

Ogolnie glównie na jedynce słychac terkotanie. Biegi jak na razie wchodzą bez problemu. Marek stwrdzil że jak pojadę to laweta murowana :( także nie będe niestety.......

Edytowane przez wichercat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa pojęcie względne

upalać chcę

zamierzam pojeździć

 

wychodzi na 6MT

 

dobic bym ją mógł ale ponieważ auto służy tez do codziennej jazdy nie mogę sobie na to pozwolić. Obecnie żona nim jeździ po mieście a ja jej autem.

 

Ogolnie glównie na jedynce słychac terkotanie. Biegi jak na razie wchodzą bez problemu. Marek stwrdzil że jak pojadę to laweta murowana :( także nie będe niestety.......

Czyli już wiadomo co masz kupić ;)

 

Bałem się, że to powiesz, ale doskonale Cię rozumiem bo mam tak samo. Jakby coś zaczęło napierdzielać, też bym odpuścił... no chyba, że...

 

wpadniesz do mnie na prawy, a może i na lewy B)

Kubuś się nie obrazi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadniesz do mnie na prawy, a może i na lewy Kubuś się nie obrazi

 

hmmm ;)

 

otóż to! trenujcie Panowie, bo Plejady już za niecały rok

 

no właśnie to tylko niecaly rok a tu tyle do zrobienia a pensja tylko jedna......kusi DCCD bo wtedy przynajmniej o napędach móglbym zapomnieć i skupić sie na treningu.... ;) (a wtedy wieksze turbo i IC i podkretka do 300 KM i ponad 400Nm) :D

Edytowane przez wichercat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to tylko niecaly rok a tu tyle do zrobienia a pensja tylko jedna......kusi DCCD bo wtedy przynajmniej o napędach móglbym zapomnieć i skupić sie na treningu.... ;) (a wtedy wieksze turbo i IC i podkretka do 300 KM i ponad 400Nm) :D

No to jak chcesz doświadczyć dokładnie tego o czym napisałeś, to zapraszam tym bardziej... Bez DCCD będzie trudniej, więc trening lepszy :twisted:

Edytowane przez BartZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak Pany mamy pzryjechac Forkiem 2.5 n/a AT czy BMW 318ti MT ?

 

zona nie moze jechac a jak dwoma autami jednoczesnie nie potrafie kierowac:) wiec trzeba wybrac.....

 

W sumie to jak uważasz ;]. Forek ma potencjał, a BMW mozna się pobawić (pod warunkiem że żona nie będzie krzyczeć ;) ). Tak więc jak uważasz :D

 

PS: Coś pechowo. Łożysko w kole mi się w forku odezwało :P. Ale się zrobi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...