Skocz do zawartości

PPP dla WRX MY06


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wyczuwam w tym zdaniu Bart brak wiary w powodzenie.

 

Ponieważ Prodrive odpowie że to przez dbanie o silnik itp. Jedyna nadzieja w dealerze. Nie wiem jak z silnikami 2,5 litra, czy był już jakiś wcześniejszy soft od twojego. Czasami ponowne wgranie pomaga :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam w tym zdaniu Bart brak wiary w powodzenie.

 

Ponieważ Prodrive odpowie że to przez dbanie o silnik itp. Jedyna nadzieja w dealerze. Nie wiem jak z silnikami 2,5 litra, czy był już jakiś wcześniejszy soft od twojego. Czasami ponowne wgranie pomaga :roll:

 

Tak, znam dokladnie ich spiewke.

Doswiadczylem rowniez jak wazny jest wlasciwie zamontowany hardware.

Teraz wydaje sie, ze wszystkie rury sa jak nalezy i rzeczywiscie przyczyna/nadzieja tylko w programie :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie rozumiem tam gdzie mieszka jest oferowany i nic sie nie dzieje a u nas jak zwykle zawsze komplikacje i problemy. :sad: :?:

 

Faktycznie prawie "nic" sie nie stalo po instalacji PPP w moim wrx 2007 :evil::evil::evil:

 

Obrazek

 

Tak jak bylem zachwycomy efektami PPP w moim wrx 2005 tak teraz przygotowuje sie do batalii. Na razie nie mam jasnej strategii ale nie zamierzam kupowac 16 KM i 30 Nm za takie pieniadze i tak tego zostawic.

 

Kostruktywne sugestie bardziej niz mile widziane.

 

PS. Jednak moje odczucia sie potwierdzily i "KOPA" nie ma, ani w plecy ani na papierze!!!! :evil::evil::evil:

 

To jakaś masakra jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie prawie "nic" sie nie stalo po instalacji PPP w moim wrx 2007
Tak jak bylem zachwycomy efektami PPP w moim wrx 2005 tak teraz przygotowuje sie do batalii. Na razie nie mam jasnej strategii ale nie zamierzam kupowac 16 KM i 30 Nm za takie pieniadze i tak tego zostawic.

 

Saval, jakies newsy z placu boju ?? az sie wlos na glowie jezy , troche malo tych konikow za taka cene ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...