Skocz do zawartości

PPP dla WRX MY06


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ojciec Założyciel

Nie będzie. Sorry za późną odpowiedź - temat mi umknął.

 

Skrzynia WRX-a pozostała praktycznie w modelu 2.5 bez zmian i jej konfrontacja z momentem obrotowym po modyfikacji PPP nie pozwala na utrzymanie gwarancji.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Z góry dziękuję za wyszukanie i przesłanie.

Nieprzestrzeganie obowiązujących zasad tudzież fałszywe informowanie zainteresowanych

to powód do nagany :twisted:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek obiecywał gwarancję dla WRX z PPP.

Jeżeli się mylę, to należy mi się istotnie nagana. Za błędną informację.

I następna - za sklerozę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Prodrive opracował pakiet zagrażający bezpieczeństwu? Wielkiej Brytanii WRXy MY05 były nawet sprzedawane z tym pakietem w cenie zwykłych WRXów, przez salony, z zachowaniem gwarancji, więc ktoś mógł nie zauważyć, że kupuje taki specjalny samochód pojechać na tor i popsuć go. Trochę to dziwne.

 

 

Ponoć za naszą zachodnią granicą też można było kupić WRXa z PPP przy zachowaniu gwarancją, prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem WRX 2005 z PPP i byla znaczaca roznica w porownaniu do stocku ( nie tylko subiektywna ale potwierdzona w konforntacji ze stockowym WRXem).

Mam teraz WRX2007 z PPP i jak juz pisalem w innym watku nie do konca jestem przekonany czy tym razem wniosl dodatkowe konie i niutony gdyz przejechalem stockowym ratem 2,5 kkm i to w "procedurze dotarcia"

Doznania z jazdy miedzy wrx2005+PPP a wrx2007+PPP sa..hm, baaaardzo znaczace. Niestety na korzysc wrx2005 :-(

Dlatego tez w najblizszy wtorek jade na hamownie aby rozwiac moje subiektywne odczucia badz potwierdzic rozterki.

 

Witek:

"Dlaczego Prodrive opracował pakiet zagrażający bezpieczeństwu? Wielkiej Brytanii WRXy MY05 były nawet sprzedawane z tym pakietem w cenie zwykłych WRXów, przez salony, z zachowaniem gwarancji, więc ktoś mógł nie zauważyć, że kupuje taki specjalny samochód pojechać na tor i popsuć go. Trochę to dziwne. "

 

W poniedzialek zamieszcze kopie e-maila jaki dostalem z Prodrivu. Jeszcze raz podkreslajaca jak ich soft dba o silnik, np. gdy temp. w dolocie przekracza 40 stopni komputer przeskalowuje parametry.

Pisza tez czym moje odczucie "braku kopa" moze byc spowodowane.

W NL wrx z PPP zachowuje pelna gwarancje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie chodzilo o troske o silnik, a o zdrowie pasazerow. WRX na polskich drogach ma za slabe hamulce i zbyt kiepski zawias do takiej mocy. A gdyby oferowac PPP do niego tylko w zestawieniu z w/w elementami, koszt bylby zblizony do STI.

 

Przynajmniej z tego co pamietam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz WRX2007 z PPP

Jak to mozliwe ze masz wrx z PPP jak nie jest oferowany w salonach nierozumiem.?? Prosze wyjasnij.

 

 

reszta kilka razy na tym forum zostalo udowodnone, ze PPP nic nie daje

Jak to nic nie daje a te koniki i niutony to co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie rozumiem tam gdzie mieszka jest oferowany i nic sie nie dzieje a u nas jak zwykle zawsze komplikacje i problemy. :sad: :?:

 

Faktycznie prawie "nic" sie nie stalo po instalacji PPP w moim wrx 2007 :evil::evil::evil:

 

hamowniaxe6.th.jpg

 

Tak jak bylem zachwycomy efektami PPP w moim wrx 2005 tak teraz przygotowuje sie do batalii. Na razie nie mam jasnej strategii ale nie zamierzam kupowac 16 KM i 30 Nm za takie pieniadze i tak tego zostawic.

 

Kostruktywne sugestie bardziej niz mile widziane.

 

PS. Jednak moje odczucia sie potwierdzily i "KOPA" nie ma, ani w plecy ani na papierze!!!! :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiscie lipa na maxa. Ciekawe jak jest w polsce bo jesli PPP do Sti kosztuje 17.000zl i daje tak nie wiele to mozna sie wsciec.!!!

Tym bardziej ze nie-ASO proponuje ::

 

 

Zestaw 2

490 Nm / 330 kM

 

* 2,75" układ wydechowy DEVIL

* wydajniejsza pompa paliwa

* montaż części

* indywidualne strojenie

 

Cena: 7 500 zł netto

 

I to mi sie podoba?! Ale gwarancja i tu jest wielkie AAAALLLEEE?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiscie lipa na maxa. Ciekawe jak jest w polsce bo jesli PPP do Sti kosztuje 17.000zl i daje tak nie wiele to mozna sie wsciec.!!!

Tym bardziej ze nie-ASO proponuje ::

 

 

Zestaw 2

490 Nm / 330 kM

 

* 2,75" układ wydechowy DEVIL

* wydajniejsza pompa paliwa

* montaż części

* indywidualne strojenie

 

Cena: 7 500 zł netto

 

I to mi sie podoba?! Ale gwarancja i tu jest wielkie AAAALLLEEE?!

 

Ja zachowalem gwarancje........i co z tego?

Mam wielka nadzieje, ze w krotce bede mogl powiedziec ze Subaru Benelux i/lub Prodrive stanel na wysokosci zadania i albo poprawia co ewidentnie sknocili (chyba nie mozna mowic o bledzie pomiaru np. moment ca. 20%?) albo oddadza mi pieniadze i niech zabieraja sobie soft i hardware. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...