Skocz do zawartości

PPP dla WRX MY06


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po takiej operacji nie bedzie sladu ze bylo cos robione przy aucie

 

Zdziwilbys sie. Serwis ma komputer, ktory po prostu miezy wydajnosc silnika i porownuje z oryginalnym. Wyjdzie inna, to sprawa jasna.

Nigdy o czyms takim nie slyszalem, po reflashu nie ma sladu. Jedynie przy nowych samochodach trzeba pamietac zeby wpisac VIN swojego auta, bo jest on zapisany w komputerze. Ewentualnie mozna sobie kupic drugi komputer i go przeprogramowac, a swoj zostawic w razie jakichs klopotow. Cena w porownaniu do PPP jest naprawde niewielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek bo :?: :?: :?: dlaczego rozsmiesza cie thanju.rozumiem ten straszny kawior przemeq ale Than ??? :shock: nie kumam :|

 

Bo miałem, taki kampjuter w rękach i chłopaki nawet nie mogli na podstawie jego odczytów sprawdzić czy przepływomierz jet dobry czy nie. Finalnie okazał sie zepsuty (przepływomierz) i z tego kompa nic nie wyszło, Opowieści dziwnej treści pt. MAMY MEGA KOMPUTER, mnie bawią. W serwisie na zwykłym przeglądzie nikt nie zagląda nawet pod spód i nie wnika co jest co. Żeby sprawdzić czy soft w kompie jest oryginalny czy nie to trzeba byłoby Ojca Dyrektora chyba przy tym urządzeniu. I nie piję tu do TJ ale raczej do "serwisów", TJ próbóje bronic serwisów bo leży to w jego interesie, ale 90 % serwisantów nie wie nawet jak to jeść ten "cfancyk" ;-)

 

PZDR

 

P.S. To nie było skierowane żeby TJ'a ośmieszyć, żeby było jasne -> pześmiewcy wara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takiej operacji nie bedzie sladu ze bylo cos robione przy aucie

 

Zdziwilbys sie. Serwis ma komputer, ktory po prostu miezy wydajnosc silnika i porownuje z oryginalnym. Wyjdzie inna, to sprawa jasna.

 

Nie wydaje MIĘ sie :wink:

 

Roznice miedzy poszczegolnymi egzemplarzami tego samego modelu i rocznika sa tak wielkie, ze nie mialo by to najmniejszego sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że te różnice nie wychodzą u Niuńka...

 

No niestety, ale mam gwarancję. Co prawda gwarancja ta jest yyy, nie istotne bo mnie moderator zbeszta :wink:

 

Nie chce być nachalny, ale na Twoim miejscu już dawno poprawiłbym ten jak widac nieudany program ECU ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...