Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem po wymianie sprzęgła (coś z elektryką). Impreza Type RA V2


_Michal_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Potrzebuję pilnie pomocy :) Wyjąłem silnik, żeby zmienić sprzęgło, po wsadzeniu i przekręceniu kluczyka nie zapalił.

Na desce świeci tylko kontrolka oleju, silnik kręci, nie podaje paliwa. Cała wiązka wygląda na dobrze podpiętą.

Jakieś pomysły? Komputer już wymieniałem, po złączeniu wtyczek od diagnostyki nic nie pokazuje...Nawet kontrolka alternatora nie świeci.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo to mój ulubiony temat :P ,po pierwsze sprawdź masę przy lewej lampie (patrząc w kierunku jazdy),po drugie sprawdź podłączenie głównego kabla do alternatora wraz ze wtyczką,sprawdź podłączenia masy z lewej wiązki z pod błotnika do kolektora ssącego,i napisz,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem, że to może gdzieś masa...komora była lakierowana i może gdzieś lakier przeszkadza...jutro sprawdzę...

sprawdź podłączenia masy z lewej wiązki z pod błotnika do kolektora ssącego

Gdzie to ma być, jakieś foto może? bo nie kojarzę tam masy wychodzącej z wiązki...(z lewej wiązki czyli koło akumulatora?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalony :) jedna masa przykręcana do kolektora dolotowego schowała się pod wiązkę :)

Dziękować za podpowiedzi :) !

 

Jeszcze taka sprawa...mam wolną kostkę przy przepływce i tych innych pierdołach...wygląda tak:

kostkax.jpg[/img]

 

Od czego ona może być?

Edytowane przez _Michal_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komp mam niestety od STi v2... chyba 6K a w TypeRA powinien być chyba 7K z tego co znalazłem na necie kiedyś...ale mi na 6K wywaliła 279,8 KM, więc ok ;) Mam jeszcze Z4 i w sumie podobna moc na nim była...

Angole to chyba lubią mieszać w tych kompach :-/

Edytowane przez _Michal_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...