Jump to content

karta klubu subaru dla nowego wlasciciela ?

vert
 Share

Recommended Posts

witam. dyrekcje i pracownikow co to dyrekcji pomagaja odpowiadac nam na pytania

czy jako wlasciciel nowego subaru przysluguje mi za darmo karta klubu subaru czy nie ?

tak tylko przypomne ze to juz 3 subaru kupione od sip wiec moze ja puszcze oko do dyrekcji :wink: o tak wlasnie i zrobicie mi prezencik :?: :idea::mrgreen:

pozdrawiam serdecznie forumowicz vert

Właścicielom samochodów zakupionych w sieci SIP przysługuje obniżona stawka, którą sam zapłaciłem - staż na forum niczego tu nie zmienił, no może oprócz tego, że mam fajny numer karty (to zasługa Forumowiczów powiązanych z SIP). Ale biorąc pod uwagę, że to Twój trzeci subarak i to chyba na przestrzeni ledwo ponad roku, to faktycznie mogłbyś, według mnie, dostać chyba kartę za free i to jeszcze złotą 8).

PS. Chociaż, z drugiej strony, jako kawior, powinieneś zapłacić 3x stawkę standardową :mrgreen:.

Właścicielom samochodów zakupionych w sieci SIP przysługuje obniżona stawka, którą sam zapłaciłem - staż na forum niczego tu nie zmienił, no może oprócz tego, że mam fajny numer karty (to zasługa Forumowiczów powiązanych z SIP). Ale biorąc pod uwagę, że to Twój trzeci subarak i to chyba na przestrzeni ledwo ponad roku, to faktycznie mogłbyś, według mnie, dostać chyba kartę za free i to jeszcze złotą 8).

PS. Chociaż, z drugiej strony, jako kawior, powinieneś zapłacić 3x stawkę standardową :mrgreen:.

swinia :mrgreen: jestes.ja moge dostarczyc 3 puszki kawioru dla sip.

specjalne pozdrowienia przesylam p.Renacie :mrgreen: baaaardzo mi pomogla i fajna z niej babka :wink: