Skocz do zawartości

karta klubu subaru dla nowego wlasciciela ?


vert

Rekomendowane odpowiedzi

witam. dyrekcje i pracownikow co to dyrekcji pomagaja odpowiadac nam na pytania

 

czy jako wlasciciel nowego subaru przysluguje mi za darmo karta klubu subaru czy nie ?

tak tylko przypomne ze to juz 3 subaru kupione od sip wiec moze ja puszcze oko do dyrekcji :wink: o tak wlasnie i zrobicie mi prezencik :?: :idea::mrgreen:

pozdrawiam serdecznie forumowicz vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielom samochodów zakupionych w sieci SIP przysługuje obniżona stawka, którą sam zapłaciłem - staż na forum niczego tu nie zmienił, no może oprócz tego, że mam fajny numer karty (to zasługa Forumowiczów powiązanych z SIP). Ale biorąc pod uwagę, że to Twój trzeci subarak i to chyba na przestrzeni ledwo ponad roku, to faktycznie mogłbyś, według mnie, dostać chyba kartę za free i to jeszcze złotą 8).

 

 

PS. Chociaż, z drugiej strony, jako kawior, powinieneś zapłacić 3x stawkę standardową :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielom samochodów zakupionych w sieci SIP przysługuje obniżona stawka, którą sam zapłaciłem - staż na forum niczego tu nie zmienił, no może oprócz tego, że mam fajny numer karty (to zasługa Forumowiczów powiązanych z SIP). Ale biorąc pod uwagę, że to Twój trzeci subarak i to chyba na przestrzeni ledwo ponad roku, to faktycznie mogłbyś, według mnie, dostać chyba kartę za free i to jeszcze złotą 8).

 

 

PS. Chociaż, z drugiej strony, jako kawior, powinieneś zapłacić 3x stawkę standardową :mrgreen:.

swinia :mrgreen: jestes.ja moge dostarczyc 3 puszki kawioru dla sip.

specjalne pozdrowienia przesylam p.Renacie :mrgreen: baaaardzo mi pomogla i fajna z niej babka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...