Skocz do zawartości

Hak w Forku 2006 jaki ?gdzie ? w Warszawie i okolicach.


Luqu

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już w rodzinie zagościł Forek postanowiłem w pełni wykorzystać jego możliwości.

Wielu z was pewnie przerabialo temat i proszę o prosta podpowiedź

Ciagnacy Forek 2.0 NA 2006 r

-Hak ma byc na działania tylko wakacyjno doraźne żadnych akcji typu codzienne wożenie tony kartofli na bazar czy złomu do huty ;-)

-najlepiej odpinany dołączany ( nie znam sie i tej terminologii)

- ma docelowo pociągnąć lekka przyczepke moze lekki camping albo jak bóg da lekkiego pojezdzawkowoza typu Fiat SC, saxo, civic

Jakieś ograniczenia ? Mam świeżo wymienione samopozimujace sie tylne amory. Czy to je zabije ?

Pozdr Luqu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena koło 600 zł, dokładają Ci z tyłu specjalną belkę. Amortyzatory faktycznie dostają, ale jeżeli sporadycznie bedziesz używał do ciagania to bez przesady. Ja mam 143 tys przebiegu i powoli przykładam sie do wymiany I oryginalnych od nowości amorów (SLS), dobiło je ciaganie gruzu i inne prace budowlane :).

Poztym jak masz hak to możesz bez bólu wyciagać pozostałych użytkowników dróg z zasp, dołów itp :)

Ostatnio wyciagałem pod kosciołem nową skodę octavię 4x4. Pan kupił i myslał, że jak 4x4 to wszystko przejedzie. Nie wierzył, że go wyciagnę, ja na to żeby nawet silnika nie włączał.Mina bezcenna :)

Edytowane przez dzidzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...