Skocz do zawartości

Globalna integracja-dla spragnionych towarzystwa,pogaduchy a będących w podróży.


cybel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rozrabiara

    5048

  • cybel

    2688

  • dzioba

    1727

  • bakum

    1574

Cybelek sama lepiej bym tego nie ujęła . :)

Nowi użytkownicy walą drzwiami i oknami prześcigując się pytaniami. ;):D

Jest gitarrrraa. ;) Najważniejsze że wszak porządki,a że nic znaleźć nie można?To pryszczyk. :P

dupka podskakuje

Stara ale jeszcze podskakuje. :biglol: Jest lepiej. ;)

Cybel słyszałam,że świerszczyk dostał eksmisję.

Został ekologicznie i humanitarnie usunięty,bez szwanku na ciele i umyśle. ;)

Widzisz jaka dyplomacja? :P I niech się ktoś spróbuje przyczepić. :biglol:

Edytowane przez cybel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem

To jest niezgodne z prawem.

To jest akurat zgodne z prawem, bo tak było od bardzo dawna, że posty z offtopa się nie liczą.

Do całej sytuacji pasuje bardziej powiedzenie: oliwa nierychliwa, ale sprawiedliwa.

 

Tak gwoli wyjaśnienia to próbowałem powalczyć o uwzględnienie w liczniku również postów z offtopa, ale niestety poniosłem porażkę.

Sraty taty.

No cóż napisałem prawdę, ale oczywiście możesz nie wierzyć.

 

 

Jeżeli to cokolwiek zmieni, to faktycznie Urabus walczył o liczniki w Offtopicu jak lew.

 

 

Chcecie zrobić nam dobrze ... skasujcie liczniki postów

 

 

Oki :)

 

 

Czy już Ci dobrze? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to cokolwiek zmieni, to faktycznie Urabus walczył o liczniki w Offtopicu jak lew.

Ależ , ja mu wierzę , moje sraty taty były odniesieniem do całości.

Nieważne. :P

 

W Łodzi też sypie. :(

Wrrrrrrrrrrrrrrr. :angry:

 

1. Prawda jest taka, że ilość postów ma znaczenie. Nie udawajmy, że jest inaczej. Nowa osoba na forum inaczej potraktuje odpowiedź od osoby, która jest "Profi" a inaczej od "Bywalca". Nikt z nas nie jest doskonały. Jeśli odpowie ktoś z mniejszą ilością postów to pytający drąży temat dalej, jak zrobi to ktoś kto na forum jest powszechnie znany to temat jest zamknięty. Spamerzy przewijają się przez większość tematów, ale żeby napisać coś w danym temacie, czytają kilka wcześniejszych postów. Prowadzi to do tego, że spamerzy doskonale orientują się na Forum i osobie potrzebującej pomocy są w stanie bardzo szybko pomóc znaleźć/namierzyć/wskazać wątek, zawierający rozwiązanie problemu. Poprowadzić za rękę. Dlatego nie rozumiem czemu w OT nie są naliczne posty. Spamerzy na forum są dłużej, częściej, łatwiej ich "złapać" i poprosić o pomoc. Oni z forum korzystają, poruszają się po nim, są jego filarem.

Prawda jest taka, że posty nabijane w Off Topie nie mogą świadczyć o tym, czy się ktoś na czymś zna, czy nie ... ja rad spamera z Off Topa nie posłucham w wątku technicznym ;)

Minęły czasy, w których ilość postów czy ilość pomuków znaczyła cokolwiek.

 

Poza tym powtórzę się, że jak komuś zależy na ilości postów, niech się merytorycznie udziela i w ten sposób zdobywa uznanie... że tak się wyrażę ;)

 

Więc nadal nie zgodzę się na umniejszanie roli/błędu adm. w kontekście obrzucania winą użytkowników :)

Oczywiście, że do błędów się należy przyznać i wyciągnąć z nich wnioski. Podejrzewam, że więcej takich plejadowych wątków nie będzie ;)

 

chcesz się wypowiedzieć? stwórz projekt!!!!

Odbierasz mi prawo do wypowiedzi jak nie mam żadnego projektu?

 

Miło ;)

 

 

Niekonsekwencja czy mi się wydaje? -_-

Edytowane przez Rozrabiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...