Skocz do zawartości

Globalna integracja-dla spragnionych towarzystwa,pogaduchy a będących w podróży.


cybel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rozrabiara

    5048

  • cybel

    2688

  • dzioba

    1727

  • bakum

    1574

 

 

 

Edytowałem swoje spamerskie posty (te które mogłem) I już się obiecuję nie udzielać :(

 

Niepotrzebnie, przeciez to OT

 

No i cisza..jak ja wspomniałam o OT tworzonym przez moderatorów, to tematu sie nie porusza i zapada cisza, ale żeby wypominać go użytkownikom forum, to każdy sie pojawił.

 

Pojawia się taki obraz:

 

Na forum wszyscy są równi, ale są i równiejsi :(

Piękny widok.. :(

Edytowane przez Albi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cisza..jak ja wspomniałam o OT tworzonym przez moderatorów, to tematu sie nie porusza i zapada cisza, ale żeby wypominać go użytkownikom forum, to każdy sie pojawił.

Spamowanie w wątku plejadowym zostało wypomniane wszystkim, mnie również... nie rozumiem o co Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albi, ja brałam w tym spamowaniu czynny udział i nie mam problemu z przyznaniem się do zepsucia wątku plejadowego ... jeśli mam przyjąć za ten spam pasek, to żaden problem :)

Nie pierwszy to mój pasek będzie ;)

 

Wątek plejadowy zostanie naprawiony, a podawany jest tu tylko jako przykład, nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to to..

jedyny przykład jaki daje tamten wątek, to brak działania adm. co wypacza podgląd na nich.

 

Mnie tam zasne paski nie kręcą i Twój mi też nie potrzebny ;)

 

Mi tylko chodziło o nierówne traktowanie, wątków w zależności od potrzeb/upodobań adm.

dlatego rusza mnie wypowiedź Pablonasa,czy Pumexa.

Sami są sobie winni że tak to bylo z wątkiem jubileuszowym.. Bo mogli zareagować

 

Więc mogłiby to przemilczeć, nie wypominać użytkownikom, albo przyznać sie do błędu :D

 

Sor za byki z tel pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami są sobie winni że tak to bylo z wątkiem jubileuszowym.. Bo mogli zareagować

Niezupełnie, w zeszłym roku też było spamowanie w plejadowym i chcieli go zamknąć ... sama się temu sprzeciwiałam w tamtym czasie.

Na temat tegorocznego wątku było sporo dyskusji w lochach... wyobrażasz sobie reakcję gdyby ten wątek został zamknięty na serio?

Pamiętasz, jak szubaru dla dowcipu (miałam w tym zresztą swój udział ;) ) zamknął go na chwilę? :mrgreen:

 

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :P

 

 

Dział Off Topic jest stworzony do luźnych rozmów, spamowania... ja tu mam więcej postów niż w liczniku, nie czuję się przez to śmieciową forumowiczką :huh:

 

Rozumiem, że chcecie mieć "swój" wątek, nie każdemu atmosfera Baru musi odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmilsi.

 

1. Prawda jest taka, że ilość postów ma znaczenie. Nie udawajmy, że jest inaczej. Nowa osoba na forum inaczej potraktuje odpowiedź od osoby, która jest "Profi" a inaczej od "Bywalca". Nikt z nas nie jest doskonały. Jeśli odpowie ktoś z mniejszą ilością postów to pytający drąży temat dalej, jak zrobi to ktoś kto na forum jest powszechnie znany to temat jest zamknięty. Spamerzy przewijają się przez większość tematów, ale żeby napisać coś w danym temacie, czytają kilka wcześniejszych postów. Prowadzi to do tego, że spamerzy doskonale orientują się na Forum i osobie potrzebującej pomocy są w stanie bardzo szybko pomóc znaleźć/namierzyć/wskazać wątek, zawierający rozwiązanie problemu. Poprowadzić za rękę. Dlatego nie rozumiem czemu w OT nie są naliczne posty. Spamerzy na forum są dłużej, częściej, łatwiej ich "złapać" i poprosić o pomoc. Oni z forum korzystają, poruszają się po nim, są jego filarem.

 

2. Administratorzy. Daliście ciała z wyborem moderatorów. O ile Carlos i Urabus spisują się moim zdaniem świetnie, są na swój sposób troskliwi i bezstronni o tyle wśród pozostałych są osoby, które wykorzystują swoją pozycję, bo kogoś po prostu nie lubią. Sam jestem z zawodu administratorem i rzuca się to w oczy. Zrobiliście im krzywdę. Z grupy zgranych forumowiczów wyciągnęliście kilka osób i powiedzieliście: oni tu teraz rządzą. Mieliście za dużo pracy, za dużo odpowiedzialności to przerzuciliście ją na użytkowników, niech się gryzą między sobą. Pozamiatane. Tak to odbieram, Ja bym zrobił głosowanie użytkowników. Potem na każdą skargę na admina, odpowiadalibyście, że to był Wasz/Twój wybór.

 

3. Spamowanie na wątku jubileuszowym zaczęło się 10 czerwca 2012 roku. I trwało 730 stron. Do końca lutego 333 dni spamowania. A jak Grzesiu, Marcin pisali kilka postów wcześniej o tym to nagle wszyscy gdzieś zniknęliście w swoim "świecie równoległym". A jak Albi coś napisała to cisza jak makiem zasiał (poza Agą). Czyżby miała za mało postów żeby zwrócić Waszą uwagę? Więcej samokrytyki.

 

Proszę o podjęcie dyskusji, mam tylko 386 postów.

 

Tfu, 385, w OT się nie liczą przecież.

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami są sobie winni że tak to bylo z wątkiem jubileuszowym.. Bo mogli zareagować

Niezupełnie, w zeszłym roku też było spamowanie w plejadowym i chcieli go zamknąć ... sama się temu sprzeciwiałam w tamtym czasie.

Na temat tegorocznego wątku było sporo dyskusji w lochach... wyobrażasz sobie reakcję gdyby ten wątek został zamknięty na serio?

Pamiętasz, jak szubaru dla dowcipu (miałam w tym zresztą swój udział ;) ) zamknął go na chwilę? :mrgreen:

 

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :P

 

 

Dział Off Topic jest stworzony do luźnych rozmów, spamowania... ja tu mam więcej postów niż w liczniku, nie czuję się przez to śmieciową forumowiczką :huh:

 

Rozumiem, że chcecie mieć "swój" wątek, nie każdemu atmosfera Baru musi odpowiadać.

 

Aga, no ale ja nie piszę przecież że mogli zamknąć. Ale od razu ,mogli zaprowadzić porządek, tak jak jest teraz. i nie byłoby ''problemu''

a jak napisał DK tyle dni był spam..

 

Więc nadal nie zgodzę się na umniejszanie roli/błędu adm. w kontekście obrzucania winą użytkowników :)

Nie cierpię niesprawiedliwości :P

 

. ja tu mam więcej postów niż w liczniku, nie czuję się przez to śmieciową forumowiczką

mnie też to nie rusza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Prawda jest taka, że ilość postów ma znaczenie. Nie udawajmy, że jest inaczej. Nowa osoba na forum inaczej potraktuje odpowiedź od osoby, która jest "Profi" a inaczej od "Bywalca". Nikt z nas nie jest doskonały. Jeśli odpowie ktoś z mniejszą ilością postów to pytający drąży temat dalej, jak zrobi to ktoś kto na forum jest powszechnie znany to temat jest zamknięty. Spamerzy przewijają się przez większość tematów, ale żeby napisać coś w danym temacie, czytają kilka wcześniejszych postów. Prowadzi to do tego, że spamerzy doskonale orientują się na Forum i osobie potrzebującej pomocy są w stanie bardzo szybko pomóc znaleźć/namierzyć/wskazać wątek, zawierający rozwiązanie problemu. Poprowadzić za rękę. Dlatego nie rozumiem czemu w OT nie są naliczne posty. Spamerzy na forum są dłużej, częściej, łatwiej ich "złapać" i poprosić o pomoc. Oni z forum korzystają, poruszają się po nim, są jego filarem.

Prawda jest taka, że posty nabijane w Off Topie nie mogą świadczyć o tym, czy się ktoś na czymś zna, czy nie ... ja rad spamera z Off Topa nie posłucham w wątku technicznym ;)

Minęły czasy, w których ilość postów czy ilość pomuków znaczyła cokolwiek.

 

Poza tym powtórzę się, że jak komuś zależy na ilości postów, niech się merytorycznie udziela i w ten sposób zdobywa uznanie... że tak się wyrażę ;)

 

Więc nadal nie zgodzę się na umniejszanie roli/błędu adm. w kontekście obrzucania winą użytkowników :)

Oczywiście, że do błędów się należy przyznać i wyciągnąć z nich wnioski. Podejrzewam, że więcej takich plejadowych wątków nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że do błędów się należy przyznać i wyciągnąć z nich wnioski. Podejrzewam, że więcej takich plejadowych wątków nie będzie

 

No właśnie.

No to czekam na to przyznanie się i przyznanie, że pozwolili na to i nie będą więcej wypominać. Bo niema czego ;)

to zakończyłoby temat ;)

 

Twoje stanowisko znam i cenię, to że nie masz z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie będziemy nic wypominać - najprawdopodobniej wywalimy ten wątek do lochów i założymy nowy który będzie mocniej pilnowany.

 

A co do zarzutu, że nie reagowaliśmy odpowiednio wcześnie.

 

Kochani - Forum to setki postów dziennie. NIKT tego nie jest w stanie upilnować. Mamy swoje życie, swoje obowiązki. Forum przez wiele czasu "moderowało się samo", reagowaliśmy tylko w sytuacjach koniecznych.

Użytkowników jednak przybywa więc i roboty przybywa. Nie da rady przez te kilkanaście/kilkadziesiąt minut dziennie upilnować wszystkich postów i to nie tylko w wątku plejadowym.

 

Dobrze wiecie, że spam jest w wielu miejscach na forum, nie tylko w wątku plejadowym.

 

Powtórzę się - pilnujcie się sami, tak będzie najmilej dla obu stron - dla Was i dla nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie będziemy nic wypominać - najprawdopodobniej wywalimy ten wątek do lochów i założymy nowy który będzie mocniej pilnowany.

 

A co do zarzutu, że nie reagowaliśmy odpowiednio wcześnie.

 

Kochani - Forum to setki postów dziennie. NIKT tego nie jest w stanie upilnować. Mamy swoje życie, swoje obowiązki. Forum przez wiele czasu "moderowało się samo", reagowaliśmy tylko w sytuacjach koniecznych.

Użytkowników jednak przybywa więc i roboty przybywa. Nie da rady przez te kilkanaście/kilkadziesiąt minut dziennie upilnować wszystkich postów i to nie tylko w wątku plejadowym.

 

Dobrze wiecie, że spam jest w wielu miejscach na forum, nie tylko w wątku plejadowym.

 

Powtórzę się - pilnujcie się sami, tak będzie najmilej dla obu stron - dla Was i dla nas :)

 

ok, Pablonas.. ok ;)

 

Przez 333 dni.. :D

 

A tu zaledwie 3 dni :D

 

Nie to żebym się czepiała.. ale nie lubię niedomówień :D

 

Leon, nie wiem ja nie oglądam :) słucham piąte przez dziesiąte. :D

Mówią,że się starali , buhahahaha. :D

 

Zobaczymy się 12 kwietnia to sobie pogadamy. :)

 

słaby to termin, gdyż:

 

http://www.rajdkraus.../2013/index.php

 

każdy ma swoje priorytety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz, że to już niemożliwe.

A to niby dlaczego? Więcej wiary Leszku :) Wolałbym tak niż napuścić na forum sztab modów z paskami gotowymi do użycia. Czy to takie trudne samego siebie przypilnować?

Nie to żebym się czepiała.. ale nie lubię niedomówień :D

Kiedyś trzeba było się zabrać za porządki. Wiosna przyszła (kalendarzowa ale zawsze ;) ) to dobry moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie będziemy nic wypominać - najprawdopodobniej wywalimy ten wątek do lochów i założymy nowy który będzie mocniej pilnowany.

 

A co do zarzutu, że nie reagowaliśmy odpowiednio wcześnie.

 

Kochani - Forum to setki postów dziennie. NIKT tego nie jest w stanie upilnować. Mamy swoje życie, swoje obowiązki. Forum przez wiele czasu "moderowało się samo", reagowaliśmy tylko w sytuacjach koniecznych.

Użytkowników jednak przybywa więc i roboty przybywa. Nie da rady przez te kilkanaście/kilkadziesiąt minut dziennie upilnować wszystkich postów i to nie tylko w wątku plejadowym.

 

Dobrze wiecie, że spam jest w wielu miejscach na forum, nie tylko w wątku plejadowym.

 

Powtórzę się - pilnujcie się sami, tak będzie najmilej dla obu stron - dla Was i dla nas :)

 

Dziękuję za odpowiedź Adminowi. Nie podejrzewam Ciebie o siedzenie 24h na Forum i czytanie każdego posta :) tak po coś wybieraliście modów a tu czyli na głównym, jubileuszowym dał ciała Moderator tego działu, który co lepsze, czynnie w wątku uczestniczył. A tłumaczą się inni.

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...