Skocz do zawartości

Instalacja Elektryczna bugeye


KoVaL_szn

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz parę razy wspomniałem na forum , męczę się wciąż z przekładką mojej imprezy , lecz jest to temat na zupełnie inny wątek. Po wielu przygodach z warsztatem którego bym nikomu nie polecił , chociaż wcześniej uważałem inaczej, jestem w kropce ...

Do rzeczy , odebrałem moją impreze ze zrobioną masakrą w elektryce , nie można się tam zupełnie odnaleźć. Nie mogę znaleźć żadnego warsztatu poza MTS (długi termin oczekiwania na przyjęcie auta) który podjąłby się tej roboty i tutaj pytanie czy znacie może jakieś warsztaty gdzie tego nie spieprzą a wszystko będzie chodziło jak należy no i zrobią to szybciej niż na czerwiec, mam 2 pocięte wiązki jedna europa (najprawdopodobniej sti) i drugą ang WRX. Lub ewentualnie jakieś pewne miejsce skąd można zakupić wiązke eu lub ang.

z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rzeczy , odebrałem moją impreze ze zrobioną masakrą w elektryce , nie można się tam zupełnie odnaleźć. Nie mogę znaleźć żadnego warsztatu poza MTS (długi termin oczekiwania na przyjęcie auta)

Wiem, że pewnie niecierpliwość Cię zżera, ale polecam MTS. Oczekiwanie jest niczym, wobec ryzyka, że Twój samochód spali się z powodu usterek w elektryce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...