Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

OP to był KV1S na swoim tierze. Sorry ale Hellcat w rękach pomidora był kompletnie nie groźny. Sportem nawet debil zanim zginął to posłał dwie buły za 800 dmg. Hellcat wyświetlony schodził z pola bitwy nierzadko z zerowym dorobkiem.

 

Nie kumam porównywania KV1S do Hellcata. 

 

Gadanie o wyrównywaniu czołgów... jassssssne. I dlatego wprowadzają jakieś kurna lighty z trollami typu RUcośtam czy T49 na 7 tierze. To są jaja jakieś. 

 

Najpierwsz WG przegięło z tedekami, teraz przegina z lightami. Ta gra z każdym patchem coraz bardziej odbiega od rzeczywistości. Coraz trudniej gra się ciężkimi. Medy wykoksowane, tdki wykoksowane, teraz lighty wykoksowane i jeszcze celujące z laserową dokładnością artylerie walące po 1k dmg na strzał.

 

Żałuję, że linie ciężkich robiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, oczywiście, że nie ma co porównywać, KV-1S to była pomyłka.

 

PS.

TDki są wykoksowane (akurat nie mam żadnego wyższego poziomy w tej nowej niemieckiej linii), ale za to są z papieru. O celności artylerii wolę się nie wypowiadać, bo nie ma za bardzo o czym mówić, przynajmniej na początku. A im wyższy poziom, tym gorzej. Do tego dochodzi czas potrzebny na dokładne przycelowanie i przeładowanie - trzeba mieć sporo samozaparcia. :)

Edytowane przez citan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja na razie ciągle w IS6 zakochany jestem i jeżdżę nim przy każdej możliwej okazji :) Podobnie jak RHMem :) Mam za to problem bo przeszkoliłem załogę do ISa8 i kurka wodna tym czołgiem na stocku nie idzie grać :( Zero fun`u. Kątowanie nie działa, prędkości brak, zwrotności brak i działo z ISa3 BL9 jest za słabe na X.

Aż mi się odechciało grindowania tej linii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RHM jest mega, IX`tka jeszcze lepsza moim zdaniem, siatka, kamu na zalodze i krzaczki i mozna walic do bolu.

na ISa8 ludziska narzekaja, ale mi sie nim bardzo fajnie gralo, co prawda od razu wymaksowalem dzialo z wolnego, szybki i czasami cos odbije.

tym sie staje centralnie przodem, nie ma co katowac, najlepiej tez w miare moziwosci ruszac sie przod tyl zeby utrudnic trafienie w dolna plyte.

 

a IS6 calkiem fajny, zwlaszcza na niedswiadczonych graczy, szkoda, ze dzialo ma slaba pene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IS6 często rzuca na topce , a wtedy pena nie jest tak dokuczliwa. Na 9 jest faktycznie trudno zwłaszcza z E75 i ST-I - trzeba walić z boku. Od przodu nawet na złocie jest problem.

 

Co do IS8 - pamiętasz może czy ostatnie działo da się zamontować tylko z drążkami skrętnymi czy trzeba expić zawieszenie najpierw? A jeśli chodzi o kątowanie - ja przodu staram się w ogóle nie pokazywać tylko robię sidescrap zza przeszkody... ale jak na razie to wydaje mi się, że mniej odbija niż IS-6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

is6 byl do wygrania w jakims evencie jakis czas temu.

is4 uchodzi na twardy czolg, ma fajne szybkie dzialo, za to7mka jest szybka, troche ja znerfili i juz sie tak fajnie nie gra jak kiedys. imho wszystko zalezy od stylu jaki gracz preferuje. tez cisne na 4'ke, glownie z ciekawosci st1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

is6 za golda? Burżuje ;)

Kawiory się mówi :D

 

@@brt, polecam filmy Youtubera Faja77. Niedawno robił opis wszystkich ciężkich dziesiątek i akurat było porównanie ISa4 do ISa7.

 

Miał też fajny cykl o czołgach premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na Faję strasznie cisną. I dziwi mnie to, że polecasz Faja77, gdzie to jego stary kanał- teraz ma po prostu faja- zapewne przez partnerstwo itd.

 

Ja czekam do 9.4 i zagram po raz pierwszy od X czasu to przynajmniej koledze dam zarobić bo ma być premia za odkurzenie starych kont.

 

A co do grania jedynie czasem na drugim monitorze odpalę twitcha i szczena mi opada jak kolesie dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cheat'a ;)

W jakimś evencie wygrałem 1d premium i teraz nie mam premium, ale zarabiam jak z premium :D (do czasu, no ale działa ;) ).

 

Co trzeba zrobić: Wygrać/kupić premium, odpalić grę i nie wyłączać jej tak długo jak chcemy mieć bonus do xp i $(trzeba pozostać podłączonym do serwera).

Tak długo jak będziemy podłączeni mimo, że w wynikach bitwy mamy już "z premium" na szaro, to zarobki i xp są dalej 2x wyższe :D

 

Sorry, jednak nie działa, to był bonus dzienny :biglol::facepalm:

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest pozostala 2`ka ?

IS6 i RHM :)

RHM wskoczył na miejscu Hellcata po tym okropnym nerfie.

 

Z IS6 jest ciekawa historia bo ja go nie traktuję jako premium tanka - ja nim po prostu bardzo lubię grać :) Gdyby tak nie zarabiał i był zwykłym czołgiem pewnie też bym go lubił. Nawet nie wiem kiedy wskoczyło 500 bitew na nim :)

 

A tu taka fajna bitewka w T32 z dzisiaj.

 

http://wotreplays.com/site/1270141#self

 

fiery-salient-usa-t32-145324617920909948

 

Jak T32 rzuci na topce, nie ma arty i jest jakaś górka to jest nie do przejścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...