Skocz do zawartości

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o cygarach


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi

@Kaspar93, z całym szacunkiem, ale jeżeli '93' w Twoim loginie to rok urodzenia, to z cygarem musisz wyglądać przekomicznie.

Dokładnie to rok urodzenia. Owszem może i wyglądam komicznie ale inaczej jak moi rówieśnicy lubię usiąść przy komputerze napić się Ballantines'a a i chętnie bym cygaro zapalił, niż latać po parkach ćpać i upijać się do upadłego, to raczej dobrze że młody człowiek stara się szanować ?. A wracając do cygar to chyba skuszę się na te

Vasco Da Gama w bordowym opakowniu w wersji Coronas
Nie są jakieś drogie a na początek myślę że będą dobre.

ps.Polecacie może jakiś sklep internetowy z cygarami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaspar93, szacuneczek, bardzo dobre podejście do życia, trzeba się szanować, choć tak jak Muzyk szepnał, musi to zabawnie wygladać,ale luzik.Ja natomiast zastosuje się do porady muzyka, no i jak wypale te co zamówiłem to zapodam rekomendowane przez Muzyka, na jakieś dobre wkońcu sie trafi :faja: no to pyk, swietne:)Pozdrawiam Was wszystkich przy dymku oraz małej brandy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem może i wyglądam komicznie ale inaczej jak moi rówieśnicy lubię usiąść przy komputerze napić się Ballantines'a a i chętnie bym cygaro zapalił, niż latać po parkach ćpać i upijać się do upadłego, to raczej dobrze że młody człowiek stara się szanować ?.
of course, że yes - szacun dla Ciebie :thumbup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej dobrze że młody człowiek stara się szanować
Oczywiście, że tak. Trochę o coś innego mi chodziło. Mianowicie o to, że cygaro powinno być niejako "zarezerwowane" dla osób z pewną pozycją, w odpowiednim wieku i koniecznie posiadających dębowe biurko ;). I chyba sam się zgodzisz, że cygaro do 20-sto letniego gościa pasuje średnio. Tak jak fotel bujany przy kominku do 20-sto letniej fajnej laski. Ale oczywiście wolnoć Tomku w swoim domku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadających dębowe biurko
Proszę się odplejadować - ja mam orzech ;)

ja teak :)

 

Ja mam płytę wiórową, więc wszystkiego po trochę :mrgreen:

Tak jak fotel bujany przy kominku do 20-sto letniej fajnej laski

@@Giechu, Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy co można robić na fotelu bujanym z 20-sto letnią fajną panną :D

 

Poproszę o ilustrację w odpowiednim wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cygaro do 20-sto letniego gościa pasuje średnio
No tutaj masz 100% rację, ale uważam że jeżeli ktoś coś lubi i sprawia mu to coś przyjemność to mimo komicznego wyglądu czemu ma nie korzystać :D. Są rzeczy do których trzeba dorosnąć a ja myślę że jakoś dorosłem, skoro lubię whisky to i cygaro by się dobrze komponowało z tym trunkiem. Tak samo jestem kierowcą nie lubianego przez część forum auta, i wciąż bardo je lubię ale powoli dorastam do Subaru i staram się robić wszystko aby w niedalekiej przyszłości stać się posiadaczem Subaru i dołączyć do tego elitarnego wręcz grona haha :D Co do cygar miałem mały przypływ gotówki i chyba powoli będę sobie składał mały zestaw, mały humidor do trzymania cygar, obcinaczkę + zapalniczkę, no i kilka chyba różnych cygar na początek aby zobaczyć jakie mi pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały humidor do trzymania cygar

 

humidor kupuj odrazu duży bo jak posmakujesz w cygarch to mały będzie za mały i będziesz musiał kupic następny, po co dwa razy kupować

Za cenę dwóch możesz wyszarpać już bardzo ładną sztukę

Szukaj najlepiej takich co mają dobry nawilżacz wbudowany w szkrzynkę

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ja Ci musze zapodać cygaro, właśnie otrzymałem dzisiaj przesyłkę, no i zobaczymy.Zjechałem własnie z gór rajdóweczką babeczką :wrrum: , wiec pora na cygarko.Jedno trzymam dla Ciebie Michał.A resztę Państwa pozdrawiam :hi: i idę pyknąc dymka :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło dziś La Rica Tubitos made in Nikaragua. Tak na początek małe, raczej lekkie, w sumie co by zobaczyć o co kaman, nauczyć się obcinac itd. Następne w kolejce czeka Romeo y Julieta No. 2 - tu już spodziewam się fajerwerków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie wczoraj miałem okazję palić cygaro:D nie było najwyższych lotów bo było to Spirit Corona Cristal robione maszynowo ale nie było aż tak źle, myślę że jak na tak małą cenę ( ok 8zł) to w sytuacjach awaryjnych można zapalić. Pierwsze wypalone, teraz pora kupić humidor i zacząć powoli kolekcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie,jestem od niedawna na Forum i wlasnie trafilem na ten temat.Przygode z cygarem zaczolem w 97 roku i do tego czasu bylem 3 razy na Kubie(w tym roku znowu lece).Generalnie pale raczej kubanskie,te wszystkie gadki o obcinaniu i zapalaniu tylko zapalkami to moim zdaniem czysty snobizm.Pewnie juz znalazles swoje ulubione cygara,ja na poczatku palilem z dominikany bo sa o delikatnym smaku i nie gryza,w tej chwili ulubiona marka sa partagas,co ciekawe partagas robia w tej samej fabryce co cohiba i prawie z tego samego liscia,a sa sporo tansze.Osobiscie na kubie kupuje z czarnego rynku,i jak bedziesz na tegorocznych plejadach Amstaff23 to chetnie poczestuje Cie i wypale kilka cygar razem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montecristo open junior,mysle ze to dobre cygaro dla zaczynajacych przygode z cygarem,delikatne.jesli ktos wczesniej palil papierosy to napewno duza roznica.

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich Aficando cygar  :ok:

Edytowane przez apache
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...