Skocz do zawartości

Legacy III 2.0 125km konwersja na jednomase


wilku62a

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Kilka dni temu zrobiłem konwersję na jednomasę i sprzęgło chodzi leciutko , nie słychać ćwierkotów, nie szarpie przy ruszaniu .. niby wszystko ok. Odczuwam jednak jakby spadek mocy.. 

Edytowane przez Hexao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Szanowni, szykuje mi się wymiana sprzęgła w OBK 2007 173KM. Chciałbym zrobić konwersję na jednomas i są gotowe zestawy za 1900zł. Ale pytanie:

 

Czy da radę wrzucić sztywne koło z forestera 125KM i do tego sprzęgło od czegoś? Jednak 173KM to znacznie więcej niż 125 ALE może ktoś robił taką akcję? Albo wie przynajmniej którą drogą pójść. Lub wie że JEDYNA opcja to taki kompletny zestaw :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2020 o 14:47, wladzio napisał:

Szanowni, szykuje mi się wymiana sprzęgła w OBK 2007 173KM. Chciałbym zrobić konwersję na jednomas i są gotowe zestawy za 1900zł. Ale pytanie:

 

Czy da radę wrzucić sztywne koło z forestera 125KM i do tego sprzęgło od czegoś? Jednak 173KM to znacznie więcej niż 125 ALE może ktoś robił taką akcję? Albo wie przynajmniej którą drogą pójść. Lub wie że JEDYNA opcja to taki kompletny zestaw :/

Ja robiłem konwersję, dwa razy. 

W pierwszym Legasiu 3, z silnikiem 2.0 wolnossącym podeszło koło zamachowe z Forka 2, z tym, że nie zrobiłem żadnej oszczędności. Jedno używane było przegrzane, drugie kupiłem lepsze. Suma tych dwóch kół wyszła niewiele niższa od nowego. Poza tym, cała reszta Exedy.

Teraz  w Legasiu 4 2.5Turbo, weszło nowe sztywne koło OEM, i cała reszta OEM. 

Koszt w jednym i drugim w okolicach 2500-2900.

Generalnie jak zadzwonisz do sklepu z modelem imprezy w nazwie to bez problemu Ci wszystko dobiorą.

Edytowane przez thomson0073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...