Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Masz na myśli mój kręgosłup?

 

Niestety na niego nie ma lekarstwa. Tzn jest: mniej pracy, mniej wagi, ćwiczenia itd. ;)

Niestety w lotto trafiłem 1 liczbę na cztery zakłady :( więc pracować trzeba.

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek,kup ćwierć wałek pod plecy do forka i problem będzie z głowy-mówiłem już wcześniej ;)

I nic mi tu nie tłumacz ze masz siedzenie pionowo ;) od 6 lat kiedy założyłem do hondy to podparcie i trzy lata podparcie oryginalne w legacy i nie mam żadnych problemów z kręgosłupem mimo że moja praca go wykańcza.Wcześniej miałem naprawdę duże problemy włącznie z wysunieciem dysku.Albo przerób sobie fotel jak któryś z forumowiczów.Masz wtedy codzienną,parogodzinna i darmową terapię.

 

 

Zero,współczuję.Angina czy grypa w lecie to masakra.Ciesz się ze nie ma 40 st.,ja miałem kiedyś angine na Krecie,dramat :D:(

 

Ale się wczoraj poforumowalo.....

 

Teraz kawa.

 

Gości dziś mam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To do lekarza.
byłem u kolegi wczoraj z rana :-) 

 

 

Zero,współczuję.Angina czy grypa w lecie to masakra.Ciesz się ze nie ma 40 st.,ja miałem kiedyś angine na Krecie,dramat

to musi byc kosmos 


 

 

Niestety na niego nie ma lekarstwa.
na wszystko jest lekarstwo. Ty zajmiesz się moja arytmia aja twoimi plecami :-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przemek,kup ćwierć wałek pod plecy do forka

Oparcie mi podpiera plecy wystarczająco. Jeśli bym tam coś jeszcze podłożył to byłoby znacznie gorzej. W Legacy miałem podparcie i zawsze było ustawione na minimum, inaczej nie dałem rady wysiedzieć.

 

Schudnąć muszę i tyle. ;)

 

 

Zaraz będzie obiadek . :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oparcie mi podpiera plecy wystarczająco. Jeśli bym tam coś jeszcze podłożył to byłoby znacznie gorzej. W Legacy miałem podparcie i zawsze było ustawione na minimum, inaczej nie dałem rady wysiedzieć.

 

 

Uparciuszek :)

Do wypchanego podparcia w fotelu można się przyzwyczaić,do bólu korzonków lub dyskopatii raczej nie.As you wish,w końcu żeś doktor ;)

 

 

 

Zaraz będzie obiadek . :)

 

 

Mój bogracz gotowy,zaraz goście :mellow:

Smacznego :)

 

U mnie zaraz bedzie gorączka znowu... Doktory...! Czemu gorączka wzrasta popolidniu i wieczorem...?

 

Wtedy właśnie namnażają się drobnoustroje :(

Mam nadzieję ,że masz antybiotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...