Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę jak Forum ukulturalnia :)

Nawet nie trzeba iść do filharmonii ;)

 

Szu,Bunina pewnie nie kojarzysz,ja zaś go pamiętam z konkursu Szopenowskiego w Polsce

 

 

Do filharmonii to bym sie na bolero przeszedl :yahoo:

 

Szu,Bunina pewnie nie kojarzysz,ja zaś go pamiętam z konkursu Szopenowskiego w Polsce

 

wlasnie nie.

 

Mnie jakos na naszego Fryderyka nie ciagnie tak bardzo, zas na Rachmaninowa wrecz przeciwnie...

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Chopin zaraz po Amadeuszu ;)

Choć zaznaczam,wybitnie obeznanym melomanem nie jestem ;)

 

 

Niedawno przeleciała mi taka refleksja,że gdyby nie Chopin to nasza Polska muzyka poważna na Świecie w zasadzie by nie istniała(nie mówię o współczesnych ,bo wiadomo-Penderecki,Górecki).Reszta twórców to raczej lokalne podwórko.A tak przynajmniej Świat się dowiedział o istnieniu mazurków,polonezów,kujawiaków i innych mazurów.

 

A Bunin jest genialny.W 85r. nie miał kompletnie konkurentów.Do dziś najbardziej lubię właśnie jego wykonania Chopina,choć po Konkursie on sam stwierdził,że Chopin to nie jest jego ulubiony twórca :wacko: Po prostu przyjechał wygrał i do widzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wzięło na Ukraińskie rytmy.To przez ten Majdan Kijowski chyba ;)

Fajnie, że na takie rytmy, a nie enejowskie ;)http://pl.wikipedia....jnyk_(wojskowy)

 

Pogmatwana ta historia.

Na wojnie czy rewolucji męt i bandyta zawsze wypłynie na wierzch.Cały naród na pewno nie ponosi winy za swoje męty.Tak mi się zdaje.

 

A ja sobie jeszcze posłucham.

Robi się wątek nocnego marka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogmatwana ta historia. Na wojnie czy rewolucji męt i bandyta zawsze wypłynie na wierzch.Cały naród na pewno nie ponosi winy za swoje męty.Tak mi się zdaje.

To prawda, historii nie oceniam, ale nie wierzę chłopakom z Enej, że nie wiedzieli, co robią, tak nazywając swój zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogmatwana ta historia. Na wojnie czy rewolucji męt i bandyta zawsze wypłynie na wierzch.Cały naród na pewno nie ponosi winy za swoje męty.Tak mi się zdaje.

To prawda, historii nie oceniam, ale nie wierzę chłopakom z Enej, że nie wiedzieli, co robią, tak nazywając swój zespół.

 

Rzeczywiście,Dopiero teraz zwróciłem na to uwagę.Jeśli to było świadome to beznadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście,Dopiero teraz zwróciłem na to uwagę.Jeśli to było świadome to beznadzieja.

Temat pewnie nie do tego wątku, a bardziej do Ukrainy 2014, ale żeby w tym OT nie robić OT to zamelduję, że właściwie skończyłem restaurowanie swojego SVX i jestem super dumny z tego i mam niesamowitą frajdę jak widzę na ulicy ludzi, którzy z rozdziawionymi gębami zastanwiają się co to takiego przejachało im przed maską :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście,Dopiero teraz zwróciłem na to uwagę.Jeśli to było świadome to beznadzieja.

Temat pewnie nie do tego wątku, a bardziej do Ukrainy 2014, ale żeby w tym OT nie robić OT to zamelduję, że właściwie skończyłem restaurowanie swojego SVX i jestem super dumny z tego i mam niesamowitą frajdę jak widzę na ulicy ludzi, którzy z rozdziawionymi gębami zastanwiają się co to takiego przejachało im przed maską :D

 

Sam bym się zdziwił :biglol:

 

Gratulacje,wrzucaj foty ;)

 

Pegi,z tym Enejem to chyba nie miałeś racji :)

 

http://enej.pl/news/index/artykul/tid/Mjk5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,unikat :o troszkę wygląda jak studyjna wersja Daewoo Espero ;)

Unikat zdecydowanie. A dlaczego słusznie kojarzy Ci się z Espero? :clapping: :clapping: :clapping: Ten sam projketant - Giugiaro :)

PS.znalazłeś mój link do wyjaśnień Eneja?

Nie, gdzie wrzuciłeś linka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.znalazłeś mój link do wyjaśnień Eneja?

Nie, gdzie wrzuciłeś linka?

Pięć postow wyżej,tyle że na raty to pewnie Ci umknelo :-P;-)

 

Heh,ztym espero to widzę dobry strzał miałem :-D

 

Idę dalej spać.

Żadnych kaw jeszcze.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Powiem Wam,że jak się człowiek wyśpi to normalnie inne życie :)

 

Kaweczka teraz,a może dwie? :huh:

 

4454553503_d822f2ec89-e1277456776463.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@pegi,ładnie się prezentuje ten SVX. Jak będę w Sączu to chętnie bym zobaczył na żywo. Może też się zarażę? ;)

 

Napisałem Ci parę słów, ale zamiast w tym wątku, to przez pomyłkę, w nielegalu (to było jeszcze przed pierwszą kawą) :unsure::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Chopin zaraz po Amadeuszu ;)

 

moja liste znasz: niekwestionowanie Beethoven, Bach, Mozart, Rachmaninov, i Chopin gdzieś tam dalej.

 

Muzyka Chopina jest wspaniała, ale ciężka i refleksyjna

 

Niedawno przeleciała mi taka refleksja,że gdyby nie Chopin to nasza Polska muzyka poważna na Świecie w zasadzie by nie istniała(nie mówię o współczesnych ,bo wiadomo-Penderecki,Górecki).Reszta twórców to raczej lokalne podwórko.A tak przynajmniej Świat się dowiedział o istnieniu mazurków,polonezów,kujawiaków i innych mazurów.

 

Zgadzam sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pegi,ładnie się prezentuje ten SVX. Jak będę w Sączu to chętnie bym zobaczył na żywo. Może też się zarażę? ;)

Jeśli tylko nie boisz się zarazić (co jest gwarantowane) to zapraszam! :) W nielegalu widziałem, odpisałem :)

 

PS.Pegi i co sądzisz o tych wyjaśnieniach Eneja?

Czytałem je kiedyś. Nie chcę w tym wątku o tym pisać, bo tu taka sielska atmosfera i nie ma co jej psuć, ale coby nie powiedzieli, nie świadczy to o nich dobrze - zarówno jeśli wiedzieli, jak i nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Pegi i co sądzisz o tych wyjaśnieniach Eneja?

Czytałem je kiedyś. Nie chcę w tym wątku o tym pisać, bo tu taka sielska atmosfera i nie ma co jej psuć, ale coby nie powiedzieli, nie świadczy to o nich dobrze - zarówno jeśli wiedzieli, jak i nie.

 

Fakt.Nazwę powinni zmienić.

 

Melduję,że aktualnie w mojej najbliższej rodzinie już tylko ja nie mam grypy :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję,że aktualnie w mojej najbliższej rodzinie już tylko ja nie mam grypy :wacko:

Melduję, że najlepszym lekarstwem jest...kieliszek wódki z pieprzem... i działa(pół kieliszka pieprzu zalewasz wódką, mieszasz, pijesz)! Drugi raz w takiej sytuacji, dzięki temu lekarstwu przetrwałem :D

Do tego bardzo duże ilości imbiru cytryny i miodu(z herbatkami) :)

Rodzina chora była i moja kobieta teraz jest, a jakoś udało się zahamować rozwój infekcji przy pierwszych objawach i już od prawie 2 tygodni nic się nie rozwinęło :D

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...