Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

cześć Przemku :)

generalnie chyba chodzi o to:


 

Obawiam się, że alkohol najlepiej odkaża człowieka z żywych komórek mózgowych ;)

Tym też sposobem, dzięki wyjałowieniu z komórek mózgowych jest możliwa do zachowania nieskazitelność charakteru  ;)​  

 

wniosek jest jeden - lepiej być debilem, dzięki temu świat jest prostszy...

Boże, dlaczego mnie pokarałeś i uczyniłeś mnie geniuszem? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Nie było tak źle. Wycieczka raczej lajtowa bez napinki. A że było dość wcześnie, to kompletnie pusto. Można było się oddać medytacjom ;)


 

 

Wielebny nigdy nie pada. Wielebny zbliża się w swej łaskawości do ziemi, by lepiej zrozumieć problemy tego świata 
Ave ja! ;) 
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@elmo, jak krew w piach... tak, krew od razu :)

 

i tak mniej więcej wyglądała dzisiaj moja rozmowa z Istotą Najwyższą - jutro runda druga :angry:

Negocjujesz STi ?  :)

 

gorzej, staram się Wodza przekonać do mojej listy zastrzeżeń kontraktowych :facepalm:

 

- Herr H. czy Pan nie chce, żebyśmy podpisywaliśmy kontrakty?

- Herr K. chcę, ale tylko takie, które nie położą firmy

 

i tak bez końca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@@elmo, jak krew w piach... tak, krew od razu :)

 

i tak mniej więcej wyglądała dzisiaj moja rozmowa z Istotą Najwyższą - jutro runda druga :angry:

Negocjujesz STi ?  :)

 

gorzej, staram się Wodza przekonać do mojej listy zastrzeżeń kontraktowych :facepalm:

 

- Herr H. czy Pan nie chce, żebyśmy podpisywaliśmy kontrakty?

- Herr K. chcę, ale tylko takie, które nie położą firmy

 

i tak bez końca :(

 

Wpisz zatem w kontrakt, że w ramach wzajemnych świadczeń Stron, wasz kontrahent ma Ci dostarczyć STi  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wpisz zatem w kontrakt, że w ramach wzajemnych świadczeń Stron, wasz kontrahent ma Ci dostarczyć STi 
Elmo praktyczny do bólu, aż łzy z sempiterny ciekną ;) A Maciek cierpi, chciałby dobrze a nawet "lepij", tylko mu "Herr" nie pozwala. ;)

Żeby zarobić będąc prezesem, to i firmę można położyć. Nawet własną.  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :P  ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielebny sobie dworuje, ale ja naprawdę mam mam bardzo niewdzięczną rolę w mojej firmie - muszę znaleźć rozsądny kompromis pomiędzy interesem spółki, a ryzykiem wynikającym z zawarcia kontraktu. A jeżeli Istota Najwyższa ma naturę handlowca, dla którego najważniejsze jest aby coś sprzedać, to sprawa zaczyna być problematyczna ;)

 

 

 

akurat ten kontrahent prędzej dostarczy mi BMW M3 albo od biedy Audi RS4, w sumie szału nie ma, ale da się pojeździć ;)

Zawsze to lepiej niż skoda  ;)

 

ale tylko w przypadku BMW - Audi to przeca nieco podpicowana Skoda jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wielebny sobie dworuje
Mam to wpisane w konstytucję :)

 

mam mam bardzo niewdzięczną rolę w mojej firmie
Było się wyświęcić i kanoniczne, a nie "ius civile" kończyć, albo zatrudnić w Lewym Tłiksie ;)

 

Istota Najwyższa ma naturę handlowca, dla którego najważniejsze jest aby coś sprzedać
A czy on przypadkiem "nie z naszych"? :);)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...