Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek,no tak,tylko się obawiam, że ten do kogo należą służby wewnętrzne zechce w którymś momencie "stanąć w obronie spokoju społecznego" :( 13 grudnia ciągle mam jakoś w pamięci,a wiadomo,że tacy ludzie jak Macierewicz,Kamiński i Ziobro nie cofną się przed niczym...."a wszystko przecież dla dobra narodu".

 

 

Stachu PO od 2007 nie wykonała 49 orzeczeń TK. Więc w sumie widać kto od wielu lat ma wywalone na jego orzeczenia. No ale takich informacji w tok fm czy wyborczej nie usłyszysz więc pewnie nie wiesz, co w sumie mnie nie dziwi.

Nie bądź śmieszny z tymi odznaczeniami. To że ludzie robią sobie teraz teatrzyki pod TV pokazuje jacy są żałośni.

Ciekawe kiedy ta wychwalana przez Ciebie Krzywonos coś odda od siebie. Zapewne też nie słyszałeś dzis w swoich mediach, że Tusk jej przyznał emeryturę specjalną w kwocie 3500 zł. Jak widac opłacało sie kryrykowac PiS. Teraz do końca życia kasiora za nic będzie wpływać na konto.

Wybacz,naprawdę szkoda mi czasu.Nie uświadczysz mojej polemiki.

No bo jak tu zaprzeczyć faktom. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu PO od 2007 nie wykonała 49 orzeczeń TK. Więc w sumie widać kto od wielu lat ma wywalone na jego orzeczenia. No ale takich informacji w tok fm czy wyborczej nie usłyszysz więc pewnie nie wiesz, co w sumie mnie nie dziwi.

Nie bądź śmieszny z tymi odznaczeniami. To że ludzie robią sobie teraz teatrzyki pod TV pokazuje jacy są żałośni.

Ciekawe kiedy ta wychwalana przez Ciebie Krzywonos coś odda od siebie. Zapewne też nie słyszałeś dzis w swoich mediach, że Tusk jej przyznał emeryturę specjalną w kwocie 3500 zł. Jak widac opłacało sie kryrykowac PiS. Teraz do końca życia kasiora za nic będzie wpływać na konto.

Dumny jest z tego bełkotu co napisałeś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty nazywasz bełkotem? Czy moze standardowo jak coś Tobie nie odpowiada to juz bełkot?

Czy ty człowieczku znasz historie Pani Krzywonoś ? Trzeba być ostatnim....(wykropkowane uzupełnić według uznania) aby taką kobietę obrażać i nie piszę tu o jej działalności w "Solidarności".
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz sie czytać ze zrozumieniem najpierw. Gdzie ja ją obraziłem. Jest z mojego miasta wiec dobrze znam jej historię. Uwierz że jest wiele innych osób z jej czasów które bardziej swoją postawą w przeszłości zasłużyły sobie na takie przywileje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fakty nazywasz bełkotem? Czy moze standardowo jak coś Tobie nie odpowiada to juz bełkot?

Czy ty człowieczku znasz historie Pani Krzywonoś ? Trzeba być ostatnim....(wykropkowane uzupełnić według uznania) aby taką kobietę obrażać i nie piszę tu o jej działalności w "Solidarności".

 

 

Oni mają Piotrowicza-UBeckiego prokuratora,co im tam Krzywonos,czy Maciej Jankowski-legenda Solidarności(wczoraj zwrócił Dudzie order),tej za którą i ja pały dostawałem.Bezmyślność i brak refleksji w narodzie przeraża.

 

Swoją drogą ciekawe kto produkuje te fałszywki KODu?Koledzy z ONRu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe kiedy ta wychwalana przez Ciebie Krzywonos coś odda od siebie

W stosunku do tej Kobiety, taki tekst jest jak napluć jej w twarz. Ja nie piszę o jej działalności opozycyjnej.
Ty plujesz jadem na każdego kto ma inne zdanie niż Ty. Więc daruj sobie takie teksty. Wprowadź najlepiej zakaz krytykowanie osób z PO i bedziesz szczęśliwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T

 

 

 

Ciekawe kiedy ta wychwalana przez Ciebie Krzywonos coś odda od siebie

W stosunku do tej Kobiety, taki tekst jest jak napluć jej w twarz. Ja nie piszę o jej działalności opozycyjnej.
Ty plujesz jadem na każdego kto ma inne zdanie niż Ty. Więc daruj sobie takie teksty. Wprowadź najlepiej zakaz krytykowanie osób z PO i bedziesz szczęśliwy.

 

Masz dzieci ?

Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy tutejsi "prawicowi" dyskutanci wiedzą ,że Pani Krzywonos wychowała razem z mężem 12 dzieci wziętych z domu dziecka dając im miłość i lepsze życie.

Teraz za to liczą jej ile Tusk dał jej pieniędzy.

 

Szkoda słów.

Ciekawe czy wiedzą że przez UBecki wpie... poroniła i nie mogła mieć dzieci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe czy tutejsi "prawicowi" dyskutanci wiedzą ,że Pani Krzywonos wychowała razem z mężem 12 dzieci wziętych z domu dziecka dając im miłość i lepsze życie.

Teraz za to liczą jej ile Tusk dał jej pieniędzy.

 

Szkoda słów.

Ciekawe czy wiedzą że przez UBecki wpie... poroniła i nie mogła mieć dzieci :(

 

 

Większość pewnie nie wie,bo w niezależnej i gazecie "polskiej" nie napisali.

Reszta może i wie,ale jakoś to nie pasuje do ich układanki, albo mają to w d.

A jeszcze inni zapewne z premedytacją to przemilczają.

Wszystko równie obrzydliwe.

Taką Polskę mamy.Ktoś tą nienawiść zasiał i zbiera plony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://niezalezna.pl/73656-krzywonos-falszywa-legenda-solidarnosci-opozycjonisci-ujawniaja-klamstwa

 

stach1111 ona nie wzięła, ona prowadziła Rodzinny Dom dziecka.

Szacunek dla Niej za prowadzenie takiego Domu. To nie jest coś czego każdy może sie podjąć. Te dzieci zostały wychowane na porządnych ludzi, mają swoje rodziny. Oby więcej takich Ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kordynator, stachu, ale nie mieszajmy rozmowy, czym innym są emocje, współczucie i szacunek za poświęcenie dla dzieci (które jak najbardziej się jej należą), a czym innym jest jej działalność polityczna. Nagrody emerytury nie dostała przecież za pobicie i za dom dziecka, bo przecież nie ona jedyna poroniła przy pobiciu, nie ona jedyna prowadziła dom dziecka. Powiecie, że wszystkie takie kobiety dostały?

A co do jej działalności w strajku to mamy rożne relacje, są te od Walentynowicz, Gwiazdy, Wyszkowskiego, Wałęsy, którzy twierdzą, że była nikim, a wywalili ją ze strajku bo piła i kradła pieniądze....

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kordynator, stachu, ale nie mieszajmy rozmowy, czym innym są emocje, współczucie i szacunek za poświęcenie dla dzieci (które jak najbardziej się jej należą), a czym innym jest jej działalność polityczna. Nagrody emerytury nie dostała przecież za pobicie i za dom dziecka, bo przecież nie ona jedyna poroniła przy pobiciu, nie ona jedyna prowadziła dom dziecka. Powiecie, że wszystkie takie kobiety dostały?

A co do jej działalności w strajku to mamy rożne relacje, są te od Walentynowicz, Gwiazdy, Wyszkowskiego, Wałęsy, którzy twierdzą, że była nikim, a wywalili ją ze strajku bo piła i kradła pieniądze....

Ale ja od poczatku polemiki z "naszymi kibolkami" pisałem że nie chodzi mi o Jej działalnosc polityczną. Przytoczyłem wpis ktory uważam za bardzo obraźliwy i niesprawiedliwy w stusunku do tej Kobiety.

 

 

mamy rożne relacje

No są równierz relacje że to to Jarosław razem z bratem rozwalili komunę, oni strajki organizowali i byli ostatnim bastionem oporu...za nim był juz tylko kot :D

Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w naszym kraju każdego można opluć,każdemu przypiąć etykietę,mając za plecami postać np.Pana Piotrowicza; nie ma świętości.

O jakości człowieka świadczy jego całe życie i wszystkie fakty z nim związane a Pani Krzywonos i jej życie,zarówno to polityczne jak i osobiste zasługuje na szacunek i uznanie.

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...