Skocz do zawartości

Felgi 17x 8 i pierścienie dystanujące


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś wie czy do Foresta 2001 można założyć felgi 17x8... Oczywiście chodzi o ten drugi wymiar.

Wczoraj w warsztacie zakładałem na moment i do kolumny z przodu było około 2cm luzu

To wystaczy ?

I drugie...

Czy pierścienie dystanujące do otworu centrującego to bezpieczna rzecz ? Pytam bo musze ewewntualnie dorobić...

I przy okazji

Pirelli P7 czy Dunlop SP Sport 01

niestety w rozmiarze 215/55/17 wybór jest słaby

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piskoor
jakiej szerokosci dystans potrzebujesz? bo jezeli powyzej 10 mm to sa dystanse z pierscieniem centrujacym na nich.

a co do opon to popatrz sobie na testy UNIROYAL RAIN SPORT 1 - mam takie, a przed kupnem sprawdzalem testy i powiem Ci ze wypadaja na suchym jak powyzsze a na mokrym sprawuja sie duzo lepiej. sam teraz takie kupilem i po prostu rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba się pomyliłem nie chodzi o dystanse tylko o pierścien centrujący.

A co do opon..

Niestety nie mam wielkiego wyboru... na wszystkich serwisach oponiarskich w rozmiarze 215/55/17 mam do wyboru tylko 5-7 modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierścienie centrujące do felg kupisz bez problemu w każdym większym sklepie handlującym felgami.

Ja mam z plastiku!! I spełniają swą funkcję doskonale.

Ten dystans 2 cm to się okaże w praniu ,ale logicznie to wykonując max. skręt masz niewielką prędkość(czyli nie przechyla się bardzo) więc powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...