Skocz do zawartości

dodatkowe oświetlenie z przodu legacy/outback


luksp

Rekomendowane odpowiedzi

montował ktos moze dodatkowe oświetlenie z przodu- dalekosiężne typu hella lub wesem'a ?

 

dodatkowe światło niekiedy sie przydaje a i tak sobie mysle moze to ciekawie wygladac- jak sie zrobi z umiarem

http://allegro.pl/halogen-dalekosiezny-z-ringiem-polski-produkt-i2785127668.html

 

co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymocowane do belki zderzaka i na specjalnej podkładce ze stali pod tablice rejestracyjną, uruchamiane z długimi, "ringi" świecą po zapaleniu postojowych. Kupiłem gotową wiązkę, przekaźnik, włącznik, lampy i wspomnianą podkładkę. Resztę zrobił MTS.

 

U mnie jest to bardzo popularne i mnóstwo samochodów różnych marek ma takie dodatkowe halogeny. Chyba po to, żeby łosia w porę zauważyć :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w legacy III mam 4 szt. na dole w zderzaku (dość małe owalne bosch) a w Legacy I wesemy, podobne do tych z aukcji 182mm (starszy model) postaram się wrzucić jutro fotki. Co do instalacji to zawsze robiłem sam. Przekaźnik i bezpiecznik. Dalekosiężne wg przepisów muszą być spięte z długimi. Wesemy dają radę i jest wielka różnica między standardowymi długimi nawet w nowych autach. W razie pytań wal śmiało.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w legacy III mam 4 szt. na dole w zderzaku (dość małe owalne bosch) a w Legacy I wesemy, podobne do tych z aukcji 182mm (starszy model) postaram się wrzucić jutro fotki. Co do instalacji to zawsze robiłem sam. Przekaźnik i bezpiecznik. Dalekosiężne wg przepisów muszą być spięte z długimi. Wesemy dają radę i jest wielka różnica między standardowymi długimi nawet w nowych autach. W razie pytań wal śmiało.

Pozdrawiam.

 

to czekam na foto tych bosch, bo kurde 183mm wygladaja kozacko- ale troche za duze, jak na skandynawie rozumiem- trza miec czym łosia oślepic:)

 

sredniaq Twoj forek tez sie dobrze prezentuje bo i atrapa chlodnicy pionowa to sie dobrze komponuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obiecane fotki (przepraszam, że auta takie nieumyte do zdjęć :oops: ) te halogeny w L III to też ze skandynawii, tam najczęściej widywane w autach grupy VW umieszczane są ciaśniej i mieszczą się wtedy równo pod rejestracją.

W razie pytań wyślij PW.

Pozdrawiam.

post-6716-0-01645900-1354797469_thumb.jpg

post-6716-0-84244500-1354797476_thumb.jpg

post-6716-0-52910500-1354797483_thumb.jpg

post-6716-0-57137300-1354797490_thumb.jpg

Edytowane przez wojto79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem ostatnio takie coś http://allegro.pl/wesem-reflektor-drogowy-dalekosiezny-halogen-lampa-i2827668912.html

Oczywiście to tylko 80 mm więc szału nie ma, doopy nie urywa, ale do tego takie żarówki http://allegro.pl/osram-h3-12v-cool-blue-hyper-5000-kelvin-70-w-i2847408214.html - i ładny niebieski kolor komponuje się z moją granatowym legusiem

Montaż w miejsce zaślepek halogenów - podłączone pod " długie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to są xenony i rzeczywiście komplet ok 4000 :shock:

sredniaq gdzie wynalazłeś te fotki? wujek google takich nie chce znaleźć :cry:

Pozdrawiam.

cena zaporowa a i funkcjonalnosc troche ograniczona ze względu na czas kilku sekund potrzebnych na pelne rozswietlenie sie zarnika

 

mam wolną atrapę-grila, takze myśle cos o jej przerobieniu i moze tam cos umieszcze-moze jakies prostokątne/owalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wpisz w grafice w google hasła:

subaru extra lights

subaru rally lights

subaru additional lights

wyskakuje trochę fotek, może coś Cię zainspiruje.

Pozdrawiam.

A z ciekawości ziemia sieradzka to co dokładniej? Pytam bo urodziłem się w Wieluniu i w okolicy mam babcię stąd sentyment do tamtych stron:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to są xenony i rzeczywiście komplet ok 4000 :shock:

sredniaq gdzie wynalazłeś te fotki? wujek google takich nie chce znaleźć :cry:

Pozdrawiam.

cena zaporowa a i funkcjonalnosc troche ograniczona ze względu na czas kilku sekund potrzebnych na pelne rozswietlenie sie zarnika

 

mam wolną atrapę-grila, takze myśle cos o jej przerobieniu i moze tam cos umieszcze-moze jakies prostokątne/owalne

Ciekawym rozwiązaniem stosowanym w skandynawii jest też ukrywanie dodatkowych świateł za atrapę grilla, czasem jest to zwykły grill, czasem plaster miodu lub inna siatka. Jak chcesz to napisz jakie auto cię interesuje, mogę poszukać jakiś zdjęć danego modelu w ogloszeniach

 

Send with my HTC Sensation XL

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sredniaq mógłbyś może podrzucić linki do jakiś portali skandynawskich, chętnie poprzeglądałbym różne fotki.

Pozdrawiam

www.finn.no

www.blocket.se

www.bytbil.se

 

 

Send with my HTC Sensation XL

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...