Skocz do zawartości

Yaris TS czy S16/VTS


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie jak w temacie

 

co lepiej kupic Toyota Yaris TS czy Citoren Saxso VTS / Peugeot 106 S16

 

auta z okolic 2003r

total seria i tak ma zostac w przyszlosci

 

wymagania:

 

bezawaryjnosc

ekonomia

przyjemnosc z jazdy

okazjonalne wypady tor i KJS bez zadnego parcia na wynik

klimatyzacja

latwosc poruszania sie w miejskiej dzungli (maly rozmiar)

 

a moze cos innego z tego segmentu z pazurem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo długo jeździłem Yarisem TS, fajny samochód, naprawdę fajnie się prowadzi i super się trzymał drogi te ponad 100 naprawdę fanie jedzie, wygoda w środku też ok i co ciekawe mimo że mały samochodzik ma sporo miejsca w środku tym byłem bardzo zaskoczony, osobiście polecam bo naprawdę fajny samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może rozejrzyj się za coltem czt. Co prawda roczniki od 2005 w górę i pieniądze też większe ale to auto warte każdego grosza. Dużo szybsze od wspomnianych. Doladowany silnik 1.5 150km i 230nm jedzie bardzo miło. W mieście poezja. Uzywalem takiego przez 3 lata zupełnie bezawaryjnie. Spalanie od 5 do 12. Przy tych 12 lapalem się dużo mocniejszym autami i w mieście zwykle ja byłem góra :-) zabawa przednia, a że nie wiele osób kojarzy czt to plakietka 1.0 przyklejona przeze mnie na tylnej klapie powodowała niezłą frustrację :D

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może rozejrzyj się za coltem czt. Co prawda roczniki od 2005 w górę i pieniądze też większe ale to auto warte każdego grosza. Dużo szybsze od wspomnianych. Doladowany silnik 1.5 150km i 230nm jedzie bardzo miło. W mieście poezja. Uzywalem takiego przez 3 lata zupełnie bezawaryjnie. Spalanie od 5 do 12. Przy tych 12 lapalem się dużo mocniejszym autami i w mieście zwykle ja byłem góra :smile: zabawa przednia, a że nie wiele osób kojarzy czt to plakietka 1.0 przyklejona przeze mnie na tylnej klapie powodowała niezłą frustrację :D

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

o to to to super zabawka tez miale przyjemnosc smigac tym wariate ale jest problem tych samochodów praktycznie nie ma na rynku wtórnym, a wielka szkoda bo jedzie lux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...