Skocz do zawartości

Legacy I montaż oryginalnego szyberdachu


wojto79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś na szrocie znalazłem dwa legacy :( Jeden z nich ma ori elektryczny szyberdach i przeszedł mi przez głowę pomysł co by go wrzucić do siebie. Pytanie czy się da (bez spawania i grubego druciarstwa). Zakładam, że wyjąłbym wszystko co się da szyber, lampkę ze sterowaniem, wiązkę (czy jest jakaś dodatkowa poza doprowadzeniem prądu).

Wszystkie sugestie mile widziane, także od osób, które naprawiały, wymieniały u siebie.

Pozdrawiam.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletne :shock:

Jeśli tak, to czekam z jeszcze większym utęsknieniem na fotki :D

Temat i tak pewnie do realizacji na wiosnę, ale jak bym przyszykował wszystkie graty i zdobył wiedzę przez zimę to byłoby super.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF, Dzięki cały czas myślę, szyberdach miałem kiedyś w astrze F z 1994 był fabryczny i wszystko było z nim ok i uważam, że to fajna sprawa. Jak się jeździ na krótkich odcinkach to dla mnie lepsze niż klima.

Jak się da to do mnie zamontować, i zakładając, że "świeży" montaż to może nie będzie źle. Wiesz jak ktoś sobie coś wkręci, to nie szkodzi, że wszyscy mówią, że będzie źle trzeba na własnym tyłku sprawdzić :lol: Niemniej dzięki za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam.

Kuba

 

-- N paź 28, 2012 9:36 am --

 

Witam, MIKKI, udało Ci się cyknąć fotkę? Wszystko wskazuje na to, że powinien szyber podejść, nie chcę odsłaniać podsufitki bez fotek. Mniej więcej wiem czego szukać, ale wolałbym być pewien.

Pozdrawiam.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...