Skocz do zawartości

Plac zabaw z tarasem widokowym... POZNAŃ


potas

Rekomendowane odpowiedzi

"My tu gadu gadu, a ksiądz nam gruszki kradnie". Policja podobno się tam pojawia, ale ja jeszcze jej tam nigdy nie widziałem. Raz byłem tam z moim kolegą policjantem. myślę, że jeśli nawet siętam zjawią, to odpowiednia gadka szmatka sprawi, ze będą woleli przyjechac i popatrzeć jak upalamy, aniżeli nas przepędzać. Ponadto jesli nawet tam zaistniejemy, to przecież nie będziemy tam spędzać cholera wie ile czasu. Kochankowie pojawiają się tam i tak tylko wtedy, kiedy teren mają czysty, a ludziom z psami wystarczy chyba druga połowa tego pola. Poza tym nie ma tam jakichś zlotów. Czasem się ktoś z psem pojawi. myslę, że nikt nas z tamtad nie powinien przepędzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jasne :? :wink:

 

I ktoś jeździł albo były ślady rozjedzone?

 

Tak naprawdę to jest coś na kształt polnej drogi na dużym trawiastym terenie. Po trawie nie ma sensu jeździć, po tej drodze można, ale też łatwo wylecieć. Dziur nie ma większych. Ogólnie nie jest źle, choć nie wiem, jak jest dalej, bo my byliśmy tylko na odcinku z brzegu. Może Potas jakąś fotkę wrzuci? Mówi, że wyszły niektóre fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :? :wink:

 

I ktoś jeździł albo były ślady rozjedzone?

 

Tak naprawdę to jest coś na kształt polnej drogi na dużym trawiastym terenie. Po trawie nie ma sensu jeździć, po tej drodze można, ale też łatwo wylecieć. Dziur nie ma większych. Ogólnie nie jest źle, choć nie wiem, jak jest dalej, bo my byliśmy tylko na odcinku z brzegu. Może Potas jakąś fotkę wrzuci? Mówi, że wyszły niektóre fajnie.

 

Chodziło mi raczej, czy było widać czy ktoś jeszcze śmigał???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :? :wink:

 

I ktoś jeździł albo były ślady rozjedzone?

 

Tak naprawdę to jest coś na kształt polnej drogi na dużym trawiastym terenie. Po trawie nie ma sensu jeździć, po tej drodze można, ale też łatwo wylecieć. Dziur nie ma większych. Ogólnie nie jest źle, choć nie wiem, jak jest dalej, bo my byliśmy tylko na odcinku z brzegu. Może Potas jakąś fotkę wrzuci? Mówi, że wyszły niektóre fajnie.

 

Chodziło mi raczej, czy było widać czy ktoś jeszcze śmigał???

 

raczej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Why, Twoj czerwony Subarux wymiata jak żaden inny 8) :mrgreen:

Ciekawe, czy ktoś Ci podskoczy...?

 

Ha ha ha 8)

 

Subarux Powiadasz :wink: co do X to sie zgodze :twisted:

 

Why, ale przeciez kubelki juz masz, wiec to prawie jak Subaru ;) jeszcze tylko lakier, zlote felgi i Impreza jak z obrazka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z małym śmiganiem???

Teraz jest całkiem fajna pogoda lekkie błotko...

Ostatnio jak skracałem sobie drogę prze te pola to było fajnie jeszcze trawy nima wysokiej :roll:

 

Propozycja ok, tylko dlaczego w długi weekend :?: Gdy, to wiekszosc opuszcza miasta.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hmm, to moze ustawimy sie tam, ale narazie wybierzemy bardziej odlegly termin, aby kazdy mogl go gdzies za wczasu wcisnac w swoj napiety terminarz ;)

 

Why, teraz tylko do Czerwonego Potwora brakuje Ci ogromnego skrzydla, cos na ksztalt tego z SI WRC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to moze ustawimy sie tam, ale narazie wybierzemy bardziej odlegly termin, aby kazdy mogl go gdzies za wczasu wcisnac w swoj napiety terminarz ;)

 

Why, teraz tylko do Czerwonego Potwora brakuje Ci ogromnego skrzydla, cos na ksztalt tego z SI WRC ;)

 

JA tam często przejedzam (omijam korki) i postanowiłem się odpryskać i mnie Panowie w niebieskim busie zwineli :mrgreen: Ale było miło bardzo fajni ludzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tam często przejedzam (omijam korki) i postanowiłem się odpryskać i mnie Panowie w niebieskim busie zwineli Ale było miło bardzo fajni ludzie

 

To chyba jakichs 'lewych' Niebieskich Panow poznales, bo oni z reguly nie sa mili ;) ale jak widac, od kazdej reguly sa wyjatki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...