Skocz do zawartości

Jakie oleje Pliiis - Subaru Legacy


Demon0

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,niedawno zakupiłem wiekowe Legacy kombi 1.8 bo z '90 ale całkiem w niezłym stanie,mam pytanko jakie najlepiej oleje mu zapodać bo autko było zprowadzone z Niemiec i niemam pojęcia czym było zalane jedyne co to była nalepka na silniku Castrol 15W40 a co do reszty to niewiem ...jakie do mostów itd.Autko pozatym chodzi jak złoto (opinia znajomego mechanika :D ) Z góry dziękuję za pomoc,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,niedawno zakupiłem wiekowe Legacy kombi 1.8 bo z '90 ale całkiem w niezłym stanie,mam pytanko jakie najlepiej oleje mu zapodać

Do silnika proponowalbym Valvoline maxlife. Przeznaczony do starszych silnikow, polecany przez subaru, tani 4L = 85 PLN i rzeczywiscie hamuje ew. wycieki z silnika. Jedynym problemem moze byc dostepnosc, ale na allegro tez mozna kupic.

Pozdrawiam,

Slawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru w Polsce zaleca ogolnie oleje Valvoline, w Niemczech, USA i Japoni zalecane sa oleje Shell. Tak naprawde to wazne tylko by olej spelnial okreslone normy. Do tego auta zastosowalbym jednak zalecane 10W40, i zeby sie nie pogryzlo, Castrol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...