Skocz do zawartości

Jakie Opony na lato do imprezy ?


nowak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opony Sumitomo HTRZ 2

Moglbym cos napisac o tych oponach, bo mialem je przez chwile na samochodzie, ale one sa az tak kiepskie ze nie warto nawet tracic czasu na opisy. Poprostu trzymaj sie od nich z daleka.

Jak chcesz miec tanie i dobre opony, to polecam Hankook VENTUS R-S2;

 

guma4bw.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony Sumitomo HTRZ 2

Moglbym cos napisac o tych oponach, bo mialem je przez chwile na samochodzie, ale one sa az tak kiepskie ze nie warto nawet tracic czasu na opisy. Poprostu trzymaj sie od nich z daleka.

Jak chcesz miec tanie i dobre opony, to polecam Hankook VENTUS R-S2;

 

Obrazek

 

Dobrze wiedziec, po prostu zaskoczyl mnie cena tych opon, wczensiej w ogole ne wiedzialem o ich istnieniu, niestety Hankooka nie maja w ofercie w polsce, przynajmniej ja sie nie spotkalem ... ale dzieki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hankook.pl/oferta.html

Trzeba liczyc okolo 1/4 wiecej niz za HTRZ II

 

Kuba czy jest cos czego nie wiesz :mrgreen: ? Zaskakujesz mnie jak zawsze ! :shock:

 

Opona 215/45R17 RS-2 91 Y 1005140 HANKOOK 598,61

Opona 215/45R17 S1 Evo 91 Y 1006462 HANKOOK 598,61

 

A to cale Sumitomo za 350 zl na oponytanio.pl czyli roznica w cenie jest troche wieksza. A jak te Hamkooki wypwdaja w porownaniu z Bridgestone'm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie porownywalem z lepszymi Bridgestone, wiec nie moge sie wypowiadac. W porownaniu do RE92 to niebo i ziemia. Jesienia bylem na torze z tymi oponami, moim instruktorem byl gosc, ktory jezdzi RX8 (chyba mial Bridgestone RE040, albo Dunlop SP9020). Powiedzial mi ze mam od niego szybsze auto, lepsze opony tylko moja jazda "sucks" :wink:

Tu masz test z Car&Driver; http://www.caranddriver.com/features/10252/tire-test-the-quick-and-the-tread-page9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dziś w końcu do DD RE070. I powiem Wam tyle: są tak [piiiiip] twarde po bokach (a już szczególnie przy niskich temperaturach), że jazda po koleinach przypomina szalony taniec pijanego kurczaka :mrgreen:. Trzeba na nie naprawdę baaaaardzo uważać.

 

A czego oczekujesz od opon wyścigowych?

 

 

O raju*... :roll: A gdzie ja napisałem, że oczekuję/oczekiwałem czegoś innego? :roll:

 

*- :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez o to pytalem.

Po spedzeniu kilkunastu godzin w internecie i przeszukaniu stron z calego swiata i przeczytaniu setek opinii, zdecydowalem sie na:

 

Bo przeciez w PL jest wiecznie mokro :(

 

Zamawiam je w poniedzialek i juz nie moge sie doczekac :lol: .

 

polecam, tez je kupilem tylko ze 16" i ja za 205/55/16 wraz z zalozeniem i wywazeniem zaplacilem PLN 320,-- za szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zebyscie widzieli wulkanizatorów bo walce z 4 oponkami RE007 :P ... pot im na czoła wystąpił :lol: - jak przyjade na zime zmienac oponki to napewno mnie skasuja x 2

 

A oponki klasa - na suchym mistrzostwo świata - na mokrym ostroznie aczkolwiek dla mnie i tak duzo bardziej przyczepnie niz by sie moglo wydawac.

 

Zastanawiam sie tylko czy im powietrza troche nie ujac - zeby bylo choc odrobine resorowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...