Skocz do zawartości

Konkretne pytanie o wydech IMPREZA MY06


KratekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Tylny tłumik od STi new age na pewno pasuje P&P (wiem, bo miałem). Centerpipe też powinien pasować, gdyż kształt mają identyczny. Natomiast odcinek przed katalizatorem - nie wiem, ale stawiam, że nie (z uwagi na obecność turbo kolektor jest inny, jest uppipe i downpipe).

Słyszałem hawka NA z różnoodległościowym kolektorem i brzmienie było bajka. Ale niestety właścicielka mówiła o pogorszeniu osiągów :!:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licz sie z tym, ze jesli zmienisz srodek i tyl, to mozesz pogorszyc osiagi. Do jest N/A, wydech liczony jest (teoretycznie) pod glowice, rozrzad, mape. Z mojego doswiadczenia odetkanie wydechu w N/A daje znaczna poprawe na wysokich obrotach (u mnie aktualnie dokreca do odcinki bez najmniejszych oznak spadku momentu obrotowego!) ale niestety na 2000 rpm nie da sie przyspieszac, zaczyna jechac od 2500, od 3000 ciagnie rowno do konca.

 

Zastanow sie zatem co jest Ci potrzebne. Ja przestawiam sie na ciaganie przyczepy i wracam do seryjnego kolektora, obecny rurowy z dlugimi "galazkami" bedzie do sprzedania.

 

Chcesz glosniej, to wywal srodkowy tlumik, ew. w jego miejsce daj przelotowy. Mozesz tez pozbyc sie drugiego katalizatora (o ile jest). Tylny tlumik komorowy jest jak najbardziej OK.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...