Skocz do zawartości

Kącik audiofila


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

scena_pt1.jpg

 

 

Scena juz gotowa i 1sze granie już było :)

 

 

 

2234:JBLVTXxV.jpg

 

 

Tak gwoli informacji to te 2 "małe "panele i napędzane kilkunastoma małymi , lekkimi koncówkami w klasie D (nie wymagające żadnego chłodzenia )dają takie ciśnienie akustyczne ze wręcz po oddaleniu sie ponad pół km od sceny nadal najniższy bas uciska klatkę piersiową :) wokal oczywiscie genialny , naturalny bo przecież na żywo w dodatku zestrojony z resztą muzyków najlepszymi dostępnymi instrumentami kalibrującymi.

 

 

Fantastyczna technologia ...nigdy przy nawet 100 m.kw. pokoju odsluchowego zaaranzowanego akustycznie w chałupie z żadnych źródeł i nie wiadomo jakich klockach nie odda tego grania na żywo ... Nie ma co sie łudzić i dążyć niewiadomo jakim kosztem w domu do grania live :)

 

 

 

 

 

 

 

Fani zespołu Hey będą zapewne zadowoleni ... nowy akustyczny album swietnie zrealizowany nagrany w szczecińskiej filharmonii .

 

http://youtu.be/6-UwU-wGZvM

 

 

Dostępny (nie za darmo) na dziś w serwisach streamingowych jak Spotify , Wimp , Tidal oraz na płycie CD a wkrótce na winyl ...Polecam szczegolnie ma CD - swietna realizacja !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdybyście juz nikogo i niczego nie mieli słuchać ...pozwólcie mi , naprawdę warto

 

 

 

 

 

 

 

Tomek powrócił i to w jakim stylu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moim zdaniem najlepszy debiut ever , ever, .nigdy juz nie bedzie takiego zaangaźowania w muzyce jaką dał wtedy w Opolu A.Gadowski ... Wiem że trudno mu to będzie tak wyśpiewać jeszcze raz ;)

 

 

 

http://youtu.be/qDOI0C-VeDk

Edytowane przez Luk77
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na plaże zara spadam.

 

 

Luk, Ty sie musisz nieźle tam relaxować przy tych głośnikach... :D

 

 

Adam, Pw, sprawa jest w toku.


mata :lol::yahoo:

 


 

 

Tak gwoli informacji to te 2 "małe "panele i napędzane kilkunastoma małymi , lekkimi koncówkami w klasie D (nie wymagające żadnego chłodzenia )dają takie ciśnienie akustyczne ze wręcz po oddaleniu sie ponad pół km od sceny nadal najniższy bas uciska klatkę piersiową :) wokal oczywiscie genialny , naturalny bo przecież na żywo w dodatku zestrojony z resztą muzyków najlepszymi dostępnymi instrumentami kalibrującymi.

 

pół Łodzi by Cie słyszałeo gdybyś u siebie zamontował

 

http://allegro.pl/jbl-vertec-18-x-jbl-4887-a-stan-idealny-i5484083427.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł , to nie zagra w domu..by zmiotło i pozamiatało :biglol:

 

Czym więcej tego słucham a słuchałem ich dziesiątki razy tym coraz bardziej jestem zachwycony dynamiką ,wykopem i natarciem . Nie ma co , amerykanie to specjaliści w kwestii nagłośnienia w polu ale i także JBL oferuje piekielnie dobre audiofilskie konstrukcje .

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Paweł , to nie zagra w domu..by zmiotło i pozamiatało :biglol:

Czym więcej tego słucham a słuchałem ich dziesiątki razy tym coraz bardziej jestem zachwycony dynamiką ,wykopem i natarciem . Nie ma co , amerykanie to specjaliści w kwestii nagłośnienia w polu ale i także JBL oferuje piekielnie dobre audiofilskie konstrukcje .

 

 

mnie by wystarczył jeden głośnik z imprezy polowej ze stadionu Willem II w Tilburgu :biglol: :biglol:

 

 

tylko byłem nieźle narzniety to mogłem inaczej odbierać :biglol: :biglol:


JbL robi świetne konstrukcje profesjonalnego nagłośnienia estradowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stary model i w dodatku stytłany setkami a raczej tysiącami imprez...jakiś jeleń sie pewnie znajdzie. Nowe kosztują kilka x więcej.

 

 

 

 

 

 

Może kiedyś w ogródku coś takiego się zainstaluje :biglol:

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...