Skocz do zawartości

Alu Fele


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wiem na jakie forum trafilem.

Co z tego ze zrzedze jak stara baba, wy nie macie pojecia jak moja zona zrzedzi na temat WRXa co mi syn kaze szybciej jechac.

Dzis rano mialem wyklad, wczoraj wieczorem tez.

No to musze sie jakos oczyscic, odreagowac, odkorowac, i bidulki jedne, sieroty obzygane, padlo na wasz! Bo moj syn sluchac mnie nie chce, tak jak wasi synowie was sluchac nie beda, a ich synowie ich synow sluchac nie beda, a synowie ich synow synow .....

To sie nazywa generation gap.

Przeciez nie bede was uswiadamial, ze zamiast siedziec nad ksiazka, dajmy na to Monachomachia, to Than Ju w godzinach szkolnych wali w klawiaturt na forum.

W ostatniej polityce jest dowcip rysunkowy, podchodzi synalek do tatulka i pyta:

Tato, a jak czegos nie ma w internecie to to nie istnieje?

 

A ty Than Ju sie weź kurna do roboty, bo za rok matuuuura. Albo za dwa.

TY, KRAKAŁ, u nasz w stolicy tez sa klasy zbiorcze. Moj syn ma co semestr jakies 6 zagrozen. Znam ten bol, sam bylem matko.

Chiolera, za moich czasow zbiorczych nie bylo, ale byla sorbona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arno proszę wolniej i drukowanymi literami ja wczoraj miałem imprezę urodzinową która się skończyła w klubie o 5 rano i dziś już od 10tej jestem w pracy, litości PLEASE. Słownik w domu zostawiłem, DRUKOWANYMI I POWOLI :-)

 

A co do zrzędzenia to moze ja mam mały staz bo tylko 3 lata, ale znam ten ból, jak na trasie "katowickiej" nogo się ciężka robi a tu ... nagle... niewiadomo skąd... wyskakuje i ... &*^%)(*Q^%#&*Q%!$)%^&*^ wolniej !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec jak sie cytuje??

mozna czytajac posta kliknac "cytuj" po uprzednij zaznaczeniu fragmentu tekstu przeciagnieciem myszki, albo w oknie pisania postow kliknac na tag "Quote" i wstawic pomiedzy tag otwierajacy i zamykajacy ([...] i [/...]) fragment skopiowanego tekstu.

 

Ufff, ale zwiezle mysl sformulowalem, nie ?? ;)

 

PZDR, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nauczycielem zostane..............tylko czego?.................moze wychowania seksualnego

 

Ja mam w szkole WDŻWR (wychowanie do życia w rodzinie) tylko problem polega na tym, że już nie mamy, czego uczyć naszej kochanej pani profesor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...