Skocz do zawartości

Reflektory


paszczakk81

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

oglądałem dzisiaj Legacy kombi - być może stanę się szczęśliwym posiadaczem (mam nadzieję szczęśliwym :)) i ów samochód miał przypalone obydwa przednie szkła reflektorów. Czy to powszechna usterka w tych modelach (2005, krajowy; 2.0; 137hp). czy jest szansa na naprawę tego, czy raczej szukać nowych szkieł?

Na reflektorach zrobiły się takie małe bąbelki wielkości paznokcia i zastanawiam się czy mogą odwalić takie auto na przeglądzie?

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne to raczej nie jest. Mam takie Legacy z 2004 i oprócz standardowych zarysowań z myjni nic tam więcej nie ma.

Jeżeli to wina mocniejszych żarówek, to sprawdziłbym też kostki, mogą być potopione.

I nie wiem czy można wymienić same 'szkła'. Sprawdź sobie lepiej kontrolnie cenę reflektorów na Allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godlik jutro jadę na przegląd przed zakupem do ASO na Jubilerska w Wawie, więc jeszcze poproszę żeby zerknęli na kostki.

 

aflinta Pytanie czy seryjnie w tych modelach w reflektorach były szkła czy plastiki? Faktycznie obecny właściciel tłumaczył, że poprzednik musiał założyć za mocne żarówki - aktualnie są seryjne.

 

Kontrolnie sprawdziłem już ceny, no i zaczynają się od 500zł w górę (niestety). Natomiast jeśli nie będzie to miało wpływu na przeglądy i na samą efektywność świateł, to nie będę póki co kupował.

 

Nota bene to jest auto, które znalazłem właśnie na forum :)

 

Cytuję:

 

"Mój kolega sprzedaje samochód.

W przeciwieństwie do mnie jest normalny, więc go nie katował i dbał nawet w najmniejszych szczegółach ;)

Powiększ (rzeczywiste wymiary: 1024 x 680)Obrazek

Sprzeda piękne Subaru Legacy Kombi 2.0 - rodzinny samochód dla tych co nie chcą być siódmą skodą na światłach, a cenią sobie przyjemność z jazdy i bezpieczeństwo - szczególnie w zakrętach. Samochód kupiony w polskim salonie, pierwsza rejestracja czerwiec 2005. Serwisowany w ASO, później w Subaru Service w Józefowie. Silnik SOHC 137 kM - najoszczędniejsza i najtrwalsza jednostka w Legacy. Stały naped na cztery koła Symetrical AWD, reduktor, czyli standard Subaru. Skórzana kierownica i podłokietnik, czujniki parkowania z tyłu, dodatkowo przyciemnione szyby, potężny hak Thule - Brink. Nowy akumulator, wymienione klocki hamulcowe przód i tył. Zrobiony rozrząd.

 

Samochód bezwypadkowy, miał jedynie dwa otarcia parkingowe. Zadbane czyste wnętrze, właściciel nieplący.

 

Polecam i zapraszam do oglądania, jazdy próbnej, kupowania...

 

Andrzej

 

T: 693-401-157

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=2490156920"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...