Skocz do zawartości

Impreza WRX 2001 POMOCY!!!!!


uki9981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim subaru jakieś trzy dni temu odmówiło współpracy, nie chciał odpalić wyglądało na rozładowany akumulator, po naładowaniu niestety nic się nie zmieniło. Okazało się że nie ma masy na silniku. Przełożyłem mase w inne miejsce, auto odpaliło, niestety pracowało bardzo nierówno i dało się zauważyć czarny dym z wydechu. Po podłaczeniu do komputera pokazało błąd przepływomierza wiec wymieniłem go na nowy. Komputer przestał pokazywać jakiekolwiek błedy ale objawy nie ustały (może z wyjątkiem dymu), auto nie chce się wkręcać powyżej 4 tysięcy. Wczoraj wymieniłem świece NGK R Platinum, nadal nic. Zastanawiam się nad wymianą cewek zapłonowych ale z racji ich ceny wole najpierw zasięgnąć waszej opinii. Za każdą pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam.

 

-- Pn lip 23, 2012 8:42 pm --

 

Byłem na ponownym podłaczeniem do kompa, niestety żadnych błędów na postoju jak i podczas jazdy. Na postoju wkręca się do końca bez problemu, ale pod obciążeniem tylko do 4 tys później tragedia. Może ktoś z was wie w jakim zakresie powinna pracowac przepływka, gdyż może nowa nie znaczy sprawna, u mnie pokazuje na wolnych obrotach ok 2 g/s, a pod obciążeniem dochodzi do ok 165 g/s.

 

-- Wt lip 24, 2012 9:16 am --

 

Naprawde nikt nic nie wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uki9981, takie objawy mogą być mylące.

Może być problem z ciśnieniem paliwa albo jednak coś jest nie tak z tą nową przepływką (to oryginał?).

Jeśli dobrze pamiętam to na wolnych obrotach wartość z przepływki w takim aucie jak Twoje to ok 4-5 g/s.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...