Skocz do zawartości

Klub Nocnych Marków (temat otwarty w godzinach 00:00-06:00)


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

Epf... Może mnie ktoś adoptuje? :?

a co, czujesz się porzucony? :shock:

 

-- Śr cze 29, 2011 12:25 am --

 

Ja tam wole pomarzyć, może coś z tego wyjdzie. Na nowe autko to nie ma co liczyć ale... :P

ja raczej nie mogłabym liczyć na używaną imprezę, bo nie ważne co zaprezentuję zawsze jest hasło:

"nie zajeżdżona? a jaki mi to udowodnisz?? takiego używanego nie kupię :roll: :mrgreen: tylko nowy :lol::P :wink: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epf... Może mnie ktoś adoptuje? :?

a co, czujesz się porzucony? :shock:

 

Pewnie auta nie ma i szuka sponsora :lol:

 

ja raczej nie mogłabym liczyć na używaną imprezę, bo nie ważne co zaprezentuję zawsze jest hasło:

"nie zajeżdżona? a jaki mi to udowodnisz?? takiego używanego nie kupię tylko nowy "

 

Tatuś się zna na sprawdzaniu i zakupie używanych autek. Tatuś kupi haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epf... Może mnie ktoś adoptuje? :?

a co, czujesz się porzucony? :shock:

 

W sumie... nie, ale pomysł z subaru na urodziny jest całkiem fajny, urodziny mam właściwie co rok więc już troche bym nazbierał :mrgreen:

 

 

 

Pewnie auta nie ma i szuka sponsora :lol:

 

Sie Młody nie rozpędzaj, bo Cie pająki za obraz wciągną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie... nie, ale pomysł z subaru na urodziny jest całkiem fajny, urodziny mam właściwie co rok więc już troche bym nazbierał :mrgreen:

w moim przypadku to było prawie na urodziny :lol::mrgreen: zamówione w moje urodziny dostarczone kilka miesięcy później - na walentynki :twisted: 8) idealnie rozegrane w czasie :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie... nie, ale pomysł z subaru na urodziny jest całkiem fajny, urodziny mam właściwie co rok więc już troche bym nazbierał :mrgreen:

w moim przypadku to było prawie na urodziny :lol::mrgreen: zamówione w moje urodziny dostarczone kilka miesięcy później - na walentynki :twisted: 8) idealnie rozegrane w czasie :lol::mrgreen:

 

Tydzień w te, tydzień w tamte... przeboleje jakoś :)

 

 

Sie Młody nie rozpędzaj, bo Cie pająki za obraz wciągną

 

Nie da rady, nie mam obrazów w pokoju :P

 

Może być w przedpokoju, jak sie trafi jakiś silny pająk. Podejrzewam, że temu pająku pająkowi to większej róznicy nie robi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiewior napisał(a):

furmi napisał(a):

Sie Młody nie rozpędzaj, bo Cie pająki za obraz wciągną

 

 

Nie da rady, nie mam obrazów w pokoju

 

 

Może być w przedpokoju, jak sie trafi jakiś silny pająk. Podejrzewam, że temu pająku pająkowi to większej róznicy nie robi

Nie da rady, na dzień dziecka dostałem od cioci taki fajny młotek do kostki brukowej. Trach i po pajączku :P (no chyba że nie trafie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest... smutne nie wisi tam jakaś Imprezzzka? u mnie swego czasu coś niecoś wisiało

 

Tylko wygłuszenie studyjne i plakaty z imprez na których grałem. Jest jeszcze plakat wyborczy Jarosława Kaczyńskiego na suficie nad łóżkiem ale nie wiem po co go tam wieszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady, nie mam obrazów w pokoju :P

to jest... smutne :| nie wisi tam jakaś Imprezzzka? :twisted: u mnie swego czasu coś niecoś wisiało 8) :mrgreen:

 

Tak od razu? Co z etapem z fototapetą Pałer Rendżers?

ja miałam kilka etapóff najsampierw było Ferrari 360, potem VW Tuareg :mrgreen::twisted: a później niebieskie na złotych... :twisted::mrgreen:

Rendżersów nigdy nie miałam, wystarczyło jak oglądałam ich w TV :mrgreen:

 

 

Tylko wygłuszenie studyjne i plakaty z imprez na których grałem. Jest jeszcze plakat wyborczy Jarosława Kaczyńskiego na suficie nad łóżkiem ale nie wiem po co go tam wieszałem.

:roll: ja też nie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam kilka etapóff najsampierw było Ferrari 360, potem VW Tuareg :mrgreen::twisted: a później niebieskie na złotych... :twisted::mrgreen:

 

Czyli zawsze coś z kółkami. Ten Touareg troche nie pasuje, chyba, że w benzynie. Jak tak to przepraszamy :mrgreen:

 

 

Tylko wygłuszenie studyjne i plakaty z imprez na których grałem. Jest jeszcze plakat wyborczy Jarosława Kaczyńskiego na suficie nad łóżkiem ale nie wiem po co go tam wieszałem.

:roll: ja też nie :?

 

:? :roll:

I zasnąć możesz? :roll: Nie śnią Ci się strzały w 02:30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam kilka etapóff najsampierw było Ferrari 360, potem VW Tuareg :mrgreen::twisted: a później niebieskie na złotych... :twisted::mrgreen:

 

Czyli zawsze coś z kółkami. Ten Touareg troche nie pasuje, chyba, że w benzynie. Jak tak to przepraszamy :mrgreen:

i to zawsze z 4 kółkami 8)

wiem, że nie pasuje ale tak jakoś wyszło :lol: chyba był w benzynie :? bo to było zaraz po premierze modelu, AutoMoto nie podało co to miało pod maską, ot taki plakacik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zasnąć możesz? Nie śnią Ci się strzały w 02:30?

 

Jak gaszę światło to nie widać ale jest zaleta tego plakatu bo jak rano lekko oko otworze i zobaczę plakat to mi się już spać nie chce.

 

Ale teraz są wakacje, do szkoły nie trzeba wstawać, z czystym sumieniem możesz zamienić ten plakat na fajną blondyne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zasnąć możesz? Nie śnią Ci się strzały w 02:30?

 

Jak gaszę światło to nie widać ale jest zaleta tego plakatu bo jak rano lekko oko otworze i zobaczę plakat to mi się już spać nie chce.

ja tam nie mogę takich plakatów jak się z nich ktoś na mnie patrzy :? bo czuję się wtedy obserwowana... dlatego same samochody :idea: 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...