Skocz do zawartości

"Wroobel" albo też "Najpiękniejsze fotki nie-


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A i jeszcze jedno tak a propos' tematu postu. Ktos z ludzi z Subaraka miał aparat i widziałem że robił zdjęcia. Jeśli to forumowicz, to może byłoby fajnie zamieścić - jazdy były w sobotę, 8 kwietnia około 13-14... :?:

 

Proszę Cię uprzejmiaście :)

 

090406Bemowo010.jpg

 

Nawet jakiś film z Twoim udziałem mam. Daj maila to podrzucę (50 MB Quicktime), chyba że wolisz to sciągnąc po http.

 

pzdr/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan, - jeśli chcesz moge Ci podesłać więcej fotej na priva :D . A co do napedów to nie demonizujmy. Owszem, nie masz AYC ale juz zdania co do szpery z tyłu są podzielone. Ponadto to chyba dodatkowa mobilizacja do poprawienia techniki jazdy. A autko kupiłem okazyjnie 3 miesięczne i z przebiegiem 1300 mil więc nie było się nad czym zastanawiać :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ABS narzekają, ale bez AYC to już żyć nie mogą... :roll:

 

 

Dawno nie zaglądałęm do tego wątku więc:

Nie boisz się panicznie, zamieszczać zdjęć swojego auta z widocznym nr. rejestracyjnym jak niektórzy :roll:

 

A jest jakiś racjonalny powód dla którego warto zakrywać tablice ? ;-)

 

Ty to wiesz, ja to wiem, ale niektórzy (nawet z tego forum) nie.

 

 

Nie dawało mi to spokoju... Które to są te "ładniejsze" (rozumiem, że mówimy o galerii http://bsd.provector.pl/~potas/ )? A może są ładniejsze dlatego, że jest na nich Twój WRX i Twoja rozradowana paszcza? :mrgreen:

 

Czemu "ładniejsze", a nie ładniejsze ? Cóż, fotki wprawdzie bez śniegu, ale brzydkie to nie są, a i WRX na tych felgach tyż jest pikny, a jak jeszcze przestanie mieć szpanerski dwururkowy tłumi to już w ogóle :mrgreen: A co do rozdziawionej paszczy... Szybko jadąca kobieta to powód do ekhm... "refleksji" :mrgreen:

 

Sprzedaj te złote felgi vertowi i kup jakieś ładne srebrne, nie ATSy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ABS narzekają, ale bez AYC to już żyć nie mogą... :roll:

 

Bo o ile AYC pomaga jeździć rajdowo, to ABS przeszkadza. Tak że analogia kompletnie nietrafiona :twisted:

 

Czemu "ładniejsze", a nie ładniejsze ?

 

Bo to był cytat z Twojej wypowiedzi 8). Fakt jego zastosowania sugeruje również, że się pod tym określeniem nie podpisuję, a wyłącznie je cytuję :twisted:.

 

Cóż, fotki wprawdzie bez śniegu, ale brzydkie to nie są, a i WRX na tych felgach tyż jest pikny, a jak jeszcze przestanie mieć szpanerski dwururkowy tłumi to już w ogóle :mrgreen: A co do rozdziawionej paszczy... Szybko jadąca kobieta to powód do ekhm... "refleksji" :mrgreen:

 

Co do tego, to zgoda 8).

 

Sprzedaj te złote felgi vertowi i kup jakieś ładne srebrne, nie ATSy.

 

Już za późno - w piątek zakładam złote :twisted:. No chyba, że mi ktoś załatwi za rozsądne pieniądze felgi prodrive 17" i najlepiej weźmie ode mnie w rozliczeniu te złote 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, i to wspomagacz elektroniczny, i to. Zresztą ABS może pomagać w wyścigowej jeździe. Po co prawdziwemu kierowcy elektroniczne wspomagacze wpływające na zachowanie się pojazdu na drodze ? Loeb i Solberg takich nie używają :twisted:

 

Forum daje inne narzędzia do cytowania niż " ". Termin ładniejsze odnosił się do zjęć a nie aut...

 

Wiesz, że z chwilą założenia złotych felg przestaniesz być wieśniakiem, a staniesz się pozerem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, i to wspomagacz elektroniczny, i to.

 

Radio tez jest elektroniczne. I co z tego?

 

Zresztą ABS może pomagać w wyścigowej jeździe.

 

To moze wytlumacz.

Ja nie slyszalem o takim przypadku.

 

Po co prawdziwemu kierowcy elektroniczne wspomagacze wpływające na zachowanie się pojazdu na drodze ? Loeb i Solberg takich nie używają :twisted:

 

No teraz to zes mnie rozbawil. LOL

 

Wiesz, że z chwilą założenia złotych felg przestaniesz być wieśniakiem, a staniesz się pozerem. :mrgreen:

 

Mysle, ze twoj :mrgreen: nie uzasadnia chamstwa. Wiec moze licz sie ze slowami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, i to wspomagacz elektroniczny, i to.

 

Radio tez jest elektroniczne. I co z tego?

 

A no właśnie... :twisted: Ale Witek, w przeciwieństwie do nas ( 8) ), jest tylko i wyłącznie teoretykiem, co potwierdza ta wypowiedż:

 

Zresztą ABS może pomagać w wyścigowej jeździe.

 

...i to najwyraźniej teoretykiem niedouczonym, co z kolei potwierdza ta wypowiedź:

 

Po co prawdziwemu kierowcy elektroniczne wspomagacze wpływające na zachowanie się pojazdu na drodze ? Loeb i Solberg takich nie używają :twisted:

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...