Skocz do zawartości

outback 2008 rok


dziadeg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem od 1,5 roku użytkownikiem outbaca z 2008 roku 2,5 benzyna automat do tej pory auto było nie zawodne ale ostatnio pojawił się problem a mianowicie silnik na ciepłym przy ponownym uruchomieniu gaśnie czasami trzeba dwa lub trzy razy próbować za czym odpali. Jeżeli ktoś spotkał się z takim problemem proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem taki przypadek w renault clio i tam za taki defekt był odpowiedzialny "impulsator wału" a objaw był tak że na zimnym było oki a jak dostał temperatury gasił autko (wzrastał opór na tym czujniku) po ostygnięciu znowu odpalał normalnie i gasł ponownie po kilku kilometrach - wymieniłem i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od najprostszych rzeczy: świece, filtry. Może gdzieś "syfu" napchało się w filtrze paliwa. Mówisz, że auto do kompa podłączałeś i błędów zero?

Z objawów ,które podałeś wynika też ,że może szwankować pompa paliwa, albo któraś z cewek kończy swój żywot, ale na kompie coś by wyskoczyło.

Ciężko tak przez internet, bo przyczyn może być wiele. Wyeliminuj najprostsze na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może "lewe powietrze" dostaje skoro szarpie ? na początek powymieniaj podstawowe rzeczy - filtr powietrza , paliwa , kiedy świece były wymieniane - wykręć i pooglądaj jakie mają kolory - sprawdź czy przewody WN nie mają przebić - ale może być również cewka ale to by wyszło na kompie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...