Skocz do zawartości

Legacy 1 - brak świateł awaryjnych


auriga666

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam problem tego typu że kierunki działają ale przestały działać awaryjne. Szukałem informacji w czym może być problem i znalazłem że przekaźnik/przerywacz, jednak bez zdjęć mam problem z jego znalezieniem. mam coś takiego, było po prawej stronie za radiem, lekko u góry:)

 

IMAG04212.jpg

 

Wiem, że ten z prawej tyka przy kierunkowskazach więc pewnie jest za nie odpowiedzialny. Myślałem że również za światła awaryjne, ale po wymianie na drugi wszystko jest tak samo.

Co jeszcze może być odpowiedzialne za awaryjne, jakiś inny przekaźnik?? i gdzie mógłbym go znaleźć?? od czego są pozostałe dwa przekaźniki??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wcześniej sprawdzałem włącznik i był ok ale dla pewności jeszcze raz go rozebrałem i przetarłem papierem sciernym. Niestety żadnego efektu to nie przyniosło. Zrobiłem zdjęcie wtyczki bo nie wiem za bardzo które piny spiąć ze sobą na krótko a nie chce wywołać jakiegoś zwarcia.

 

IMAG0424.jpg

 

IMAG0423.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...

cześć, 

odświeżam temat, identyczny problem dotyczy Imprezy GC, 

Nie potrafie znaleźć przyczyny braku świateł awaryjnych, kierunkowskazy bez zarzutu. Wczoraj jednak po wcisnieniu przycisku od awaryjnych, pojawil sie jakis dziwny dzwięk - ciche wycie z okolic deski rozdzielczej, po wyłączeniu wycie znika, 

Czy to odzywa się przekaźnik? Orientuje się ktoś może czy to są dwa osobne przekażniki, tj 1 od kierunkowskazów, a 2 od awaryjnych?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

odświeżam temat, identyczny problem dotyczy Imprezy GC,

Nie potrafie znaleźć przyczyny braku świateł awaryjnych, kierunkowskazy bez zarzutu. Wczoraj jednak po wcisnieniu przycisku od awaryjnych, pojawil sie jakis dziwny dzwięk - ciche wycie z okolic deski rozdzielczej, po wyłączeniu wycie znika,

Czy to odzywa się przekaźnik? Orientuje się ktoś może czy to są dwa osobne przekażniki, tj 1 od kierunkowskazów, a 2 od awaryjnych?

 

Pozdrawiam.

Jak takie brzydkie bzyczenie to przekaźnik ale winny może być guzior który nim steruje (bzyczy bo stycznik drga on/off i albo elektromagnes sfiruje albo dostaje takie "iskrzące" sterowanie z guziora)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...