Skocz do zawartości

Malta


kubanow

Rekomendowane odpowiedzi

No i należy wspomnieć, iż ceny samochodów na Malcie są.... delikatnie mówiąc duże ;)

 

http://www.autotrade...Added&ma=Subaru

 

Tak Subaraków maja tam dużo, ale jeżdżą nimi od święta raczej, ja swego czasu widziałem czerwonego bloba w wersji Solberg Edition czy hawka w wersji spec C :)

Generalnie dużo :jdm: tam jeździ B)

 

Na tym drugim zdjęciu to jesteś Ty w tym MG na tle Popeye village??

 

Tak na drugim zdjęciu to ja i Popeye village w tle.

 

Jeszcze chciałbym dodać całkiem ważną informację dla wszystkich wybierających się na Maltę. Mianowicie w zeszłą niedziele chciałem pojechać na jedną plaże, ale Pan kierowca postanowił, że jednak zmieni linię autobusu z nr. 44 na nr. 15. Tak bez uprzedzenia nikogo. Jedynie można to było zauważyć na wyświetlaczu wewnątrz busa. Jako, że jestem tutaj na miejscu od pewnego czasu to wiem jak niektóre linie autobusów jeżdżą i niestety ale musiałem wysiąść dwa przystanki dalej i wrócić się do poprzedniego przystanku.

 

Niestety ktoś kto będzie pierwszy raz na Malcie nie będzie wiedział czy jedzie dobrą trasą czy złą. A kierowca nie zawsze uprzedza o tym, że zmienia numer busa i że od teraz jedzie w całkiem inne miejsce. Uprzedzam, że takie rzeczy mogą się zdarzyć, ale nie są na porządku dziennym. Na miesiąc pobytu dopiero raz mi się to zdarzyło.

 

Łukasz to wcale nie zdarza się tak rzadko :unsure: Taki urok tej wysepki ;)

Jeśli za akceptujesz jej wady to zaczynasz ją uwielbiać :yahoo:

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Maltę bardzo lubię taką jaką jest i nie chciałbym aby się zmieniała.

 

:thumbup:

 

A Arriva myślę, że coraz rzadziej robi takie numery w końcu już chwile jeżdżą. Ja byłem jak miesiąc wcześniej weszli na rynek i delikatnie mówiąc był chaos B)

 

P.S. IMHO smutno jest teraz bez tych kolorowych klimatycznych muzealnych autobusów :(

7536187044_ddc15a9edc_z.jpg

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...